reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża , kiedy do ginekologa

Dołączył(a)
7 Lipiec 2022
Postów
13
Mamusie , czy jest sens iść do ginekologa ? Od tygodnia robię testy i cały czas jest jasna kreska ? Czy na USG będzie coś widać ? Jak to było u was ? Dodam że na betę nie mam jak pójść
 
reklama
Pokaż te testy :)
Ile czasu spóźnia się @?

Do lekarza najlepiej się zapisać 3 tygodnie po spodziewanej @ - tj. ok 7tc
Mam cykle nieregularne , ostatnia miałam 25 mają , ale u mnie to różnie z tymi miesiączkami potrafiło jej nie być 2 miesiące a później jak gdyby nigdy nic :)
 

Załączniki

  • IMG_20220708_091538.jpg
    IMG_20220708_091538.jpg
    819,2 KB · Wyświetleń: 180
  • IMG_20220709_084839.jpg
    IMG_20220709_084839.jpg
    842,5 KB · Wyświetleń: 182
Jak na pozytywne, to blade. Poza tym one powinny ciemnieć z dnia na dzień tak naprawdę...

Możesz kupić kilka tej samej firmy i zrobić z porannego moczu dzień po dniu. Jeśli to ciąża, to powinna być piękna ciemna krecha...najlepsza jest beta, ale...
 
Mam cykle nieregularne , ostatnia miałam 25 mają , ale u mnie to różnie z tymi miesiączkami potrafiło jej nie być 2 miesiące a później jak gdyby nigdy nic :)
O jakiej czułości są testy?
Ja robiłam 10 i pierwsze dwa dni miałam jasną kreskę, tak jak u Ciebie, później już ciemniejszą.
Najlepiej zrobić betę ale jeśli nie masz jak to zrób test jeszcze jutro i do lekarza najlepiej tak za 2-3 tyg, jak dziewczyny wyżej pisały.
 
Mamusie , czy jest sens iść do ginekologa ? Od tygodnia robię testy i cały czas jest jasna kreska ? Czy na USG będzie coś widać ? Jak to było u was ? Dodam że na betę nie mam jak pójść
Rozumiem, że jesteś tydzień po terminie miesiączki? Jak testy negatywne, to i ginekolog jeszcze niczego nie zobaczy. Ale jak będzie jeszcze parę dni negatywny, to i tak idź na kontrolę.
 
O jakiej czułości są testy?
Ja robiłam 10 i pierwsze dwa dni miałam jasną kreskę, tak jak u Ciebie, później już ciemniejszą.
Najlepiej zrobić betę ale jeśli nie masz jak to zrób test jeszcze jutro i do lekarza najlepiej tak za 2-3 tyg, jak dziewczyny wyżej pisały.
Tak czułość 10 i 25 , ale to niestety nie ciąża bo przyszła dzisiaj @ :/
 
reklama
Jak na pozytywne, to blade. Poza tym one powinny ciemnieć z dnia na dzień tak naprawdę...

Możesz kupić kilka tej samej firmy i zrobić z porannego moczu dzień po dniu. Jeśli to ciąża, to powinna być piękna ciemna krecha...najlepsza jest beta, ale...
Tak robiłam , i cały czas była jasna kreska , ale no niestety to nie ciąża bo właśnie przyszła @:/
 
Do góry