reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Ciąża na podtrzymaniu.

Rozwiązania
0
Witam serdecznie wszystkich. Byłam u gin i potwierdził ciąże (5t 4d). Nie widać niestety jeszcze serduszka. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze poronienia od razu zalecił mi przyjmować duphaston, luteinę i heparynę. Mam pytanie odnośnie skutków po przyjmowaniu tych lekow. Mam wrażenie ze wcześniej bardziej bolały mnie piersi niż teraz i nie wiem czy to dobry znak. Czy któraś z Pan mogłaby napisać czy czuła jakieś zmiany po zażywaniu wspomagaczy? Pozdrawiam :)

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
62
Spokojnie - serduszko ma jeszcze czas by się pojawić. A objawy - raz są, raz ich nie ma. Nie sugeruj się tym.

Gunieczek85

Rozwiązania
0
Witam serdecznie wszystkich. Byłam u gin i potwierdził ciąże (5t 4d). Nie widać niestety jeszcze serduszka. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze poronienia od razu zalecił mi przyjmować duphaston, luteinę i heparynę. Mam pytanie odnośnie skutków po przyjmowaniu tych lekow. Mam wrażenie ze wcześniej bardziej bolały mnie piersi niż teraz i nie wiem czy to dobry znak. Czy któraś z Pan mogłaby napisać czy czuła jakieś zmiany po zażywaniu wspomagaczy? Pozdrawiam :)
Ja się poprostu gorzej czułam u mnie to był duphaston, jakby zintensyfikowały się objawy ciążowe, ale to trochę później tak bardziej w 7tc. W 5 tc nie pamiętam żebym cokolwiek czuła.

BetiPS

Rozwiązania
1
Ja też brałam to wszystko. Żadnych zmian nie odczułam i nie odczuwam a dalej biorę heparynę i luteinę. Jestem w 34 tc

Rozwiązania
0
Spokojnie - serduszko ma jeszcze czas by się pojawić. A objawy - raz są, raz ich nie ma. Nie sugeruj się tym.
To wszystko przez moje poprzednie starty. Jak tylko zanikał mi ból piersi od razu panikowałam. Myśle ze jutro skocze jeszcze raz na betę i zobaczę czy jest przyrost. Tylko nie wiem jak duży powinien być. Pozdrawiam

witch84

Rozwiązania
62
@Hana89 Jeśli masz możliwość, to zrób betę dla spokoju głowy. A przyrost możesz sobie sprawdzić na kalkulatorze w necie - na pewno znajdziesz.

Fado123

Rozwiązania
2
Ja też brałam ,duphaston i luteine ,nie miałam większych objawów ciążowych ,i wszystko jest ok ,czekam na poród ;)

otherside

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Od początku ciąży nie bolały mnie piersi, za to w poprzedniej ani się dotknąć nie mogłam, każda ciąża jest inna najważniejsze nie panikować i być dobrej myśli

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny a co powiecie o bólu brzucha w tym tyg ciazy? Czasami mnie coś mocno zaboli ale zaraz później puszcza, często mam taki ból jakbym miała zaraz dostać okres? Jak było u Was? Dodam ze nie mam żadnych plamien.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry