reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40-tce

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
3
Cześć, dopiero się zarejestrowałam i bardzo bym chciała porady na temat zajscia w ciążę po 40-tce.
We wrześniu skończę 41 lat, jestem mamą 2 dzieci (młodsze ma 16 lat) i bardzo byśmy chcieli urodzić jeszcze jedno dziecko. Pełni zapału zabraliśmy się do pracy, zrobiłam badania hormonów i wszystko wyglądało pięknie ale ten cykl miałam monitorowany i okazało się że pęcherzyk Graffa nie pękł :(
Mój dr powiedział, że kolejny cykl też będziemy monitorować i jak sytuacja się powtórzy to wprowadzi leczenie farmakologiczne.
Moje pytanie, czy jest tutaj ktoś w podobnej sytuacji kto zszedł w ciążę lub urodził? Zmartwilam się bardzo...
Pozdrawiam
 
reklama
Witam ja również z mężem staramy się dziecko co prawda mam 32 lata ale od ponad roku już prubójemy i nic ostatnio byłam na badaniach i też okazało się że moje pęcherzyki nie pękają teraz mam iść do gina w 11 dniu cyklu i da mi jakieś leki wspominał coś na literę L ale nie pamiętam tej nazwy . Też jestem ciekawa czy którejś z dziewczyn z tym problemem jednak udało się zajść w ciążę
 
Witam ja również z mężem staramy się dziecko co prawda mam 32 lata ale od ponad roku już prubójemy i nic ostatnio byłam na badaniach i też okazało się że moje pęcherzyki nie pękają teraz mam iść do gina w 11 dniu cyklu i da mi jakieś leki wspominał coś na literę L ale nie pamiętam tej nazwy . Też jestem ciekawa czy którejś z dziewczyn z tym problemem jednak udało się zajść w ciążę
Dziękuję za Twój wpis, daj znać co dostałaś i czy Pęcherzyk pękł. Mój dr w sumie się nie zmartwil, powiedział że ten problem da się rozwiązać, to ja bardziej się zmartwilam.
 
Dziękuję za Twój wpis, daj znać co dostałaś i czy Pęcherzyk pękł. Mój dr w sumie się nie zmartwil, powiedział że ten problem da się rozwiązać, to ja bardziej się zmartwilam.
No ja też się zmartwiłam jak to usłyszałam i mój lekarz się zastanawiał czy mnie gdzieś wysłać czy próbować jeszcze u niego lekami. Mam nadzieję że w końcu się uda teraz czekam akurat na @ i będę się umawiać na wizytę to dam znać co mi przepisał
 
Witam ja również z mężem staramy się dziecko co prawda mam 32 lata ale od ponad roku już prubójemy i nic ostatnio byłam na badaniach i też okazało się że moje pęcherzyki nie pękają teraz mam iść do gina w 11 dniu cyklu i da mi jakieś leki wspominał coś na literę L ale nie pamiętam tej nazwy . Też jestem ciekawa czy którejś z dziewczyn z tym problemem jednak udało się zajść w ciążę

Cześć
Ja mam 40 lat rok temu zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu staram na clo w styczniu tego roku poroniłam w 17tc i od tego czasu nic żadna stymulacja nie pomaga ponoć nie pękają mi pecherzyki nie wiem już sama teraz dostałam zastrzyk pregnyl czy pregnal 5000j lekarz nie do końca był pewny czy pękł ten pęcherzyk za 5 dni mam termin @ no i zobaczymy chociaż nie robię dużych nadziej .
 
Ja też nadal się staram ale trochę się pozmieniało... Pęcherzyk nie pękł bo miałam anemie, po wyrównanie żelaza wszystko jest jak w zegarku, wszystkie wyniki perfekcyjne, rezerwa duża a ciąży brak... Mój mąż poszedł na badania i okazało się, że niestety tutaj mamy problem. Teraz jesteśmy w trakcie dodatkowych badań męża i będziemy decydować co dalej.
 
Kochane ja też mam 41 i staram się od 2 latek.W tym wielu to już ciężko i tracę nadzieję.Pierwsza ciąża we wrześniu 2018 zakonczona w 7 tyg poronieniem samoistnym.W sierpniu tego roku znowu się udałoRadosc przeogromna a potem taki sam ból.Szpital w 14 tyg+ 6 dni,tabletki poronne i zakończenie mojej wielkiej radości.Badanie prenatalne nie zostawilo cienia nadziei.Teraz już chyba nie czas.Przegapiłam najlepsze lata.Ktos mi ostatnio powiedzial,że to już wiek nie na rodzenie dzieci.I miał chyba rację 😓.Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie. Dopiero się zarejestrowałam. Mam 42 lata i jestem w 3 ciąży. Mam dwójkę dzieci, syna 15 lat i córkę 3 latka. Obydwie ciąże zakończone cesarskim cięciem ze względu na wadę wzroku więc tym razem też nie będzie inaczej. Jestem obecnie w 12 tygodniu i jutro mam badania prenatalne, czym bardzo się stresuje. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry