reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hełoł ...
pospaliusmy wszyscy do 9 :-D Kubula zjadł trzy parówki (ja dwie) :szok: to dziecko puści mnie z torbami.
Własnie lece na bazarki po gruntowe pomidory od znajomego pana na pomidorową i drób do znajomej budki :-)
Czuć jesień - to już kolejny rok, ze po upałach następuję kilka dni chłodu i JEST jesień.
dostałam świetny przepis na ciasto marchewkowe , które smakuje jak piernik. Wrzucę w tygodniu bo przepis zostawiałam w pracy :-(
Jadłam je kilka razy i zawsze świetnie smakuje i się udaje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heloł z kawą :-)
Pospaliśmy dziś do 9.30, co prawda z małą przerwą ok.6, ale Kacper dał się jeszcze przekonać żeby pospać dłużej :-)
Widziałam dyskusję na temat Biedronki - ja tam Biedronkę uwielbiam, mają dobre produkty i super promocje :-D
ale do pieluch przekonać się nie mogę, mimo, że słyszałam dobre opinie na ich temat, no i cena jest kusząca - wystarczyło mi raz spróbowanie pieluch rossmanowskich, które spowodowały u Kacpra tyłek pawiana:blink:
Majuska - qrde, co to znów za cholerstwo się przypałętało do Pati? :baffled:
misia - coś słyszałam o jakichś zdjęciach Kubuli w weekend? :-)
Flo - jak tam wykańczanie Maksiowego pokoju?

Dzis nie musimy NIC...:-D
 
Hej,
Jakies glupie te wirusy, Mia nadal w bablach szczegolnie na stopach wielkie i wodniste:(

Majuska pytalas o krople i tabletki na robale. Mam przepisane wlasnie Zyntel dla Patryka a dla Mii Pyrantelum. Dla nas tez cos, ale nazwy nie pamietam, tamte akurat pakuje wiec mam przed oczami.
Pomidory z Trzebowniska? nie wiem o co kaman, ale podobno najlepsze i moi rodzice tylko je kupuja do jedzenia caly rok, tylko jeden facet w sklepie je ma, na targu nie ma.
U nas jest targ a naokolo sklepy, Biedronka i Stokrotka 10min spacerkiem od targu, wszystko w sumie pod nosem. Zakupy np w Stokrotce a na targ trzeba po warzywa i owoce, inaczej u nas w domu sie nie robi;)
Zdrowka dla Paćki!

Andzike ja podejrzewam wlasnie, ze Rossman tak jak Biedrona i Lidl maja te pieluchy niechlonne, jeden sik i caly czas tylek mokry:(
 
Ollena akurat dady produkuje firma pampers ekstra dla biedronki moze twoja Mija dużo pije i bardzo duzo sika jakoś ja i wiekszośc dziewczyn które znam używa dady nawet moja synowa ,a Borys dużo sikający dady sobie chwali jakby były daremne to myślę,że ludzie by ich nie kupowali.O przypomniało mi się jak Amelia wrzuciła pieluche do basenu ,a Adam skomentował ,że nie sadził ,że to tyle może3 wchłonąć.Pielucha się napoiła jak balon ja rozumiem ,że dziecko może mieć alergiczną skórę ,delikatniejsza i potrzebuje ekstra pieluch ale pod wzgledem chłonności dady nie sa złe na pewno to nie orginalny pampers ale przecież nie tylko ceną sie one różnią..Używałam też hugisów podobne jakościowo według mnie do dada ale jakoś często odrywały sie rzepy nie wiem czy ja akurat tak trafiłam(kupiłam 2 razy) czy to jakis pech czy tak z ich jakością .I nadal mała włazi do 3 więc i tu jest oszczednosć , .Teraz te promocje w biedronce sa super co kilka dni można taniej kupić zapasik na jakiś czas ,a to jogurty ,a to makaron Moge powiedzieć ,że żałuję ,że Rossmana koło mnie nie ma bo kaszki maja fajne kosmetyki i tez bym cos zaoszczedziła.
 
Andzike foty wrzucę :-D ale wiesz że mam niechęć do techniki :-D
Do żłoba Kubuli daje Dady albo Rossmanny - bo wiem, że nie zawsze Kubula wyląduje w swojej pieluszce a nie będę robić zadymy że ja daje pampersy a oni wsadzają dziecko w co innego.
Mam znajomych, których dzieci używają tylko pampersów i takich którym pampers nie pasuje. W domu używam pampersy i jakieś inne - ale przede wszystkim trzeba pieluchy zmieniać a nie czekać 12 godzin bo tak mówi reklama. Kubula był odparzony 2 razy ? A raz nie po pielusze tylko chusteczkach :-(
a w rossmannie jest jeszcze fajna karta rossnę :-) są dodatkowe promocje, dodatkowe zniżka. Do rossmanna mam ok 2 km wiec idealna odległość na spacer :-D
 
Cześć,

I my pospalismy do 9. Wczoraj JArek odkrył wypozyczalnie filmów (płatną ) w opcjach naszego Samsunga Smart TV. Oglądaliśmy jakieś premiery do późna.
Wieczorem chcę obejrzeć "Dzień Kobiet". To na podstawie historii babki która postawiła się Biedronce. Teraz czekamy aż Julka wstanie , jemy obiadek i zmywamy się na pokazy oblężenia miasta (jest zlot Rycerzy z całej Polski). Pogoda taka sobie (22 stopnie). Od 4 dni latają u nas amerykańskie helikoptery (Apache ) i robią straszny ryk. Ale jest za to na co popatrzeć.

Co do Biedronki. Lubię. Pieluszek dada nie uzywamy bo Julka miała po nich krosty i jak dla mnei śmierdzą. Uzywam pampersów. Długo kupowałam Sleep& Play ale od keidy w Lidlu sa te zielone po 39 to je kupuję. A teraz w Kauflandzie jest promo i sa po 33 zł.
Dla mnie nawet Pampers zielony nie trzyma suchości 12 godz. Zmieniam co 3-4 godz i jedna po nocy jest tak napakowana ze Julka rano wygląda jakby tobołek miała miedzy nogami.

Misia narobiłaś mi ochoty na ciasto marchewkowe wiec czekam na przepis.
Kartę Rossmanna mam i korzystam.
 
Pieluchy... Uzywamy Huggies praktycznie od poczatku, mielismy tez Pampersy i takie lokalne z Asdy, Little Angel. Chlonnosc porownywalna, wrazenie dotykowe wygrywa Pampers, potem Huggies, "aniolki" sa najsztywniejsze. Co do samej chlonnosci, to przykro mi, ale musze wymieniac kazda pieluche co 3 godziny najdalej bo inaczej mamy przeciek. W nocy musze Karola przewinac, inaczej mam rano bagno w lozku. Karol duzo pije, wiec mysle ze to nie wina pieluch, bo zanim przeciekna, to ma drugi tylek miedzy nogami.
 
U nas tylko Pampersy, po Dadzie, która próbowałam mega uczulenie, ale nie uważam, żeby to były złe pieluchy, wg mnie porównywalne do Pampków, nigdy mi nie przeciekły, a raz kupiłam te pomarańczowe pampki i strasznie mi nie spasiły, przeciekały praktycznie za każdym razem, innych pieluch nigdy nie próbowałam.
Lubię Rossmana bardzo, kremy z seri Baby dream i płyn do kąpieli są the best dla mnie ;-)
 
Rossmana też uwielbiam, też mają super promocje, dla użytkowników karty rossne szczególnie :tak:

Nie chce ktoś jamnika szorstkowłosego w rozmiarze XXL? :baffled: wyciągnęłam z kartonów małe ciuchy dla Jaśka, zostawiłam je na podłodze w sypialni i poszłam karmić Kacpra... Po powrocie w górze ciuszków zastałam Nelkę pracowicie wygryzającą zatrzaski z bodziaków:no: Cztery bodziaki i koszulka do wyrzucenia. Pies do ubicia :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj czekam dnia kiedy rozmowa o pieluchach pójdzie w niepamięć mała siada na nocnik potem ucieka robi na podłoge i mówi ,że jst sii więc myślę ,że jak będzie mieć więcej cierpliwości najdalej na przyszła wiosne (ale bede od czasu do czasu próbować z nocnikiem)może załapie szybciej tzn załapać to załapała juz ale brak jej cierpliwości i ma sto ciekawszych zajęc więc czasem robiła kupala w locie jak latem biegała na golca:-(.Och kilka złociszy by zostało na co innego a na razie wydałam na owe dady 50 zł i mam zapas na półtora miesiąca .Na dworze w sumie ciepło rozebrałam sie i poopalałam marnie troche bo chmury mi dość często słoneczko zasłaniały.Jutro ma być podobnie jak dziś ,a od poniedziałku deszcz i zimniej poniżej 20 stopni więc korzystam póki mogę.
 
Do góry