reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja dzisiaj lenistwo konkretne, mąż na tygodniu poszalał z mopem wiec mam luzik ;) Tylko zakupy z młodym ogarniemy, może mały spacerek będzie. Słoneczko świeci więc trzeba korzystać. Może jakiś bocian się trafi po drodze to się podbuduje troszkę ;)
@znadziejami moja mama wie, że się jeszcze będziemy starać, dużo mi pomogła ostatnio :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, co tam u was? Ja się już cieszyłam, że bezproblemowo będę to przechodzić, a wymioty się nasiliły, ciągle mam apetyt i rosnę wszędzie... ale wyniki wszystkie w normie, wręcz książkowo, więc moje gorsze samopoczucie chwilowo nie zakłóci zdrowego rozwoju mojej kruszynki... tylko córka dość ostro się ze mną skonfliktowała, bo wprost mi powiedziała, że powinnam być babcią, a nie "pieprzyć się bez zabezpieczenia" jak to pięknie ujęła, co mnie bardziej dobiło... trochę w takich monetach jest mi smutno, myślę, czy dobrze, że jestem w tej ciąży, wiele z was tak bardzo jej pragnie, a to nie było moje marzenie... ale teraz już nim jest, chcę być mamą raz jeszcze, bo wciąż jestem młoda i czuje to w sobie, ale skoro niektórzy widzą we mnie tylko babcię dla swoich dzieci...

Bożenka bardzo to przykre co powiedziała Ci córka. Podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn. To Twoje życie i Twoje decyzje.
A córka miała jakieś wyobrażenia na temat Twojego życia i to ona powinna sobie z tym poradzić a nie swoje rozczarowanie wylewać na Ciebie. Cóż, bliscy ranią nas czasem bardzo mocno.. Zdrówka Kochana. Pogłaskaj brzusia:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć mogę dołączyć? Rocznik 77 wiec jak najbardziej tutaj pasuje :) Mam syna prawie 7 letniego i staram się o drugiego szkraba. Jestem po niedawnej stracie wczesnej ciąży, po okazało się że mam niedoczynność tarczycy i za wysokie tsh. Endokrynolog obiecała, że powinnyśmy to zbić niedługim czasie więc mam nadzieję szybko wrócić do starań. Chciałabym po najbliższej @ a zobaczymy co czas pokaże ;)
Witaj w naszym gronie.:) Pewnie że pasujesz- zapraszamy:) Przykro mi z powodu straty maleństwa.
Może poproś o zbadanie przeciwciał przeciwtarczycowych żeby zobaczyć czy niedoczynność tarczycy nie jest spowodowana chorobą Hashimoto.
Ja jestem po trzech stratach i po zrobieniu wielu badań największym podejrzanym winowajcą jest właśnie Hashimoto.
Potrafi nieźle namieszać w ciąży.
 
Witaj w naszym gronie.:) Pewnie że pasujesz- zapraszamy:) Przykro mi z powodu straty maleństwa.
Może poproś o zbadanie przeciwciał przeciwtarczycowych żeby zobaczyć czy niedoczynność tarczycy nie jest spowodowana chorobą Hashimoto.
Ja jestem po trzech stratach i po zrobieniu wielu badań największym podejrzanym winowajcą jest właśnie Hashimoto.
Potrafi nieźle namieszać w ciąży.
Mam skierowanie na przeciwciała mam zrobić niedługo przed kolejną wizyta u endo. Teraz mam eurythrox 5 dni 25, potem 2 tygodnie 50 a potem 50 i w weekendy 75. Zobaczymy jak to podziała.
Bardzo współczuję Ci 3 strat, ja po jednej dopiero wychodzę na prostą. Mozesz się już starać czy dalej się leczysz?
 
Hej Dziewczyny :) widzę, że wątek ma się świetnie i coraz nowe dołączają. Super. Ja dołączyłam do wątku w marcu ubiegłego roku pełna obaw i wątpliwości. A dzisiaj moja Magdalenka ma 6,5 miesiąca i gówniarz malutki staje na nóżki i próbuje chodzic podpierając się o meble :))) Zatem dziewczyny, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości proszę je zarzucic :) Pozdrawiam cieplutko
 
Hej Dziewczyny :) widzę, że wątek ma się świetnie i coraz nowe dołączają. Super. Ja dołączyłam do wątku w marcu ubiegłego roku pełna obaw i wątpliwości. A dzisiaj moja Magdalenka ma 6,5 miesiąca i gówniarz malutki staje na nóżki i próbuje chodzic podpierając się o meble :))) Zatem dziewczyny, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości proszę je zarzucic :) Pozdrawiam cieplutko
My Vas też pozdrawiamy ,pamiętam Cię ,wszystkiego dobrego pa
 
Hej Dziewczyny :) widzę, że wątek ma się świetnie i coraz nowe dołączają. Super. Ja dołączyłam do wątku w marcu ubiegłego roku pełna obaw i wątpliwości. A dzisiaj moja Magdalenka ma 6,5 miesiąca i gówniarz malutki staje na nóżki i próbuje chodzic podpierając się o meble :))) Zatem dziewczyny, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości proszę je zarzucic :) Pozdrawiam cieplutko
To mam nadzieję, że i ja za rok w marcu będę mieć swojego drugiego szkraba. Też bym chciała dziewczynkę ;)
 
Dziękuję wszystkim kochane za ciepłe słowa, to dla mnie bardzo ważne... mam wielkie wsparcie w partnerze, chociaż on dorósł do tej sytuacji, ale jednak boli, że ktoś najbliższy mojemu sercu zadaje tyle cierpienia... ale dziękuję Wam, jestem tu z Wami ciągle, pozdrawiam
 
Mam skierowanie na przeciwciała mam zrobić niedługo przed kolejną wizyta u endo. Teraz mam eurythrox 5 dni 25, potem 2 tygodnie 50 a potem 50 i w weekendy 75. Zobaczymy jak to podziała.
Bardzo współczuję Ci 3 strat, ja po jednej dopiero wychodzę na prostą. Mozesz się już starać czy dalej się leczysz?

Jeden lekarz mówi że możemy się starać ale drugi radzi zrobić wiele badań i dopiero może coś podleczyć. Mnóstwo badań już zrobiłam i oprócz Hashimoto i zbyt małego progesteronu wczoraj robiłam test prolaktyna, taki z obciążeniem no i chyba wynik wyszedł za duży tzn.że chyba mam prolektynemię czynnościową. Tak mówi wujek Google;) we wtorek idę do gina to mi zinterpretuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeden lekarz mówi że możemy się starać ale drugi radzi zrobić wiele badań i dopiero może coś podleczyć. Mnóstwo badań już zrobiłam i oprócz Hashimoto i zbyt małego progesteronu wczoraj robiłam test prolaktyna, taki z obciążeniem no i chyba wyszedł za duży tzn.że chyba mam prolektynemię czynnościową. Tak mówi wujek Google;) we wtorek idę do gina to mi zinterpretuje.
A co to takiego? Muszę też sobie wygooglowac chyba A tsh przy Hashimoto dlugo Ci spadalo ? Ja mam jutro usg tarczycy mam stracha
 
Do góry