reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziękuję :Dnie ukrywam że trochę się boje jak to będzie ,czy będę tak szybko sprawna jak po wcześniejszych ,to będzie 3 CC ,ale jestem dobrej myśli :)
Pociesze Cię, że moja koleżanka trzecia cesarke wspomina najlepiej i po niej najszybciej wróciła do sprawności sprzed ciąży. Dziewczyna z, która leżałam na sali przed i po porodzie Antka miała druga cesarke i tez stwierdziła, że czuje się lepiej niż po poprzedniaj. Po pionizowaniu śmigała jak ta lala. Nie martw się na zapas. Będzie ok.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Pociesze Cię, że moja koleżanka trzecia cesarke wspomina najlepiej i po niej najszybciej wróciła do sprawności sprzed ciąży. Dziewczyna z, która leżałam na sali przed i po porodzie Antka miała druga cesarke i tez stwierdziła, że czuje się lepiej niż po poprzedniaj. Po pionizowaniu śmigała jak ta lala. Nie martw się na zapas. Będzie ok.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
W sumie to po 2 czułam się lepiej niż po 1 ,tego będę się trzymać w takim razie 8-):)
 
Jak to zleciało :) staram się nie myśleć ale tez to by był ten czas
A ja w piątek miałam wypadek na rowerze noga uszkodzona staw skokowy boli jak cholera :) jutro założę orteze lub stabilizator bo chodzić nie mogę noga sina opuchnięta n8o tragedia nawet już nie myśle czy będzie @ czy nie bo boli za bardzo noga :)
O przykro mi.. ja też 3 czy 4 tygodnie temu skręciłam nogę- dwa dni trzymałam w górze z zimnymi kompresami a potem miałam stabilizację z tapów i już prawie wyszlam na prostą.
 
Chyba coś nie tak mam z noga bo mnie już mdli może to od bólu albo stan zapalny kurde jak nie urok to sraczka :(
Może warto żeby lekarz nogę zobaczył.. może jest pęknięcie kości a może warto coś przeciwzakrzepowego przyjąć jak duży krwiak jest..
Ja nigdzie nie byłam bo nie bardzo miałam po co..zdjęcia w moim stanie i tak nie zrobią a leki przeciwzakrzepowe i tak biorę.
 
Może warto żeby lekarz nogę zobaczył.. może jest pęknięcie kości a może warto coś przeciwzakrzepowego przyjąć jak duży krwiak jest..
Ja nigdzie nie byłam bo nie bardzo miałam po co..zdjęcia w moim stanie i tak nie zrobią a leki przeciwzakrzepowe i tak biorę.
Ja nie wiem czy mówić ze ewentualna może być ciąża ?? 21dc tydzień po owulacji no różnie może być? Jadę zaraz niech sprawdza jeszcze raz.
 
reklama
Do góry