reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nelja, ja Cię naprawdę rozumiem. Też mam już dwoje dzieci i więcej nie chcę ...
Wiem też ,że dziewczyny tutaj chcą mieć jeszcze dzieci, choć szczerze podziwiam .
Ja urodziłam dziecko w wieku prawie 37 lat i uważam ,że to już było za późno...
Teraz jestem bliska paniki...:-(
Daj znać kochana jak tylko przyjdzie ,@.
Mam podobnie. 41 lat, 2 dzieci, starania ,strata ,starania. Teraz zwolnili mnie z pracy, decyzja o zaprzestaniu starań bo nowa praca umówiona. A tu...psikus .pozytyw .[emoji4]chcualabym jeszcze dzieciątko ale teraz boję się ucieszyć..bo tyle przeszłam rozczarowań.z Apki 7 +0,Ale na wizycie ostatniej pecherzyk za mały,,plamienia. Gin za tydzień. Wtedy się okaże wszystko albo nic .Będzie i tak dobrze i tak też do przyjęcia. Trzymam za Was kciuki
 
Mam podobnie. 41 lat, 2 dzieci, starania ,strata ,starania. Teraz zwolnili mnie z pracy, decyzja o zaprzestaniu starań bo nowa praca umówiona. A tu...psikus .pozytyw .[emoji4]chcualabym jeszcze dzieciątko ale teraz boję się ucieszyć..bo tyle przeszłam rozczarowań.z Apki 7 +0,Ale na wizycie ostatniej pecherzyk za mały,,plamienia. Gin za tydzień. Wtedy się okaże wszystko albo nic .Będzie i tak dobrze i tak też do przyjęcia. Trzymam za Was kciuki
Czyli może właśnie tak miało być :) Zycze Ci żeby wszystko z ciąża było jednak dobrze , straty za bardzo bolą, trzymam mocno kciuki 😊
 
No widzę że nerwy łapią każdego niezależnie od sytuacji. 😬 Ja się strasznie stresuje poniedziałkową wizytą to będzie 12tc, martwię się się czy wszystko w porządku. Wiecie co nie wiedziałam że to takie trudne, wcześniejsze ciąże lepiej znosiłam psychicznie a gorzej fizycznie, teraz na odwrót schiza goni schizę 😉🤪 co tam u was babeczki?
 
Zrobiłam test dzisiaj rano. Dwie kreski jak nic. Teraz to mam myśli jak każda rany czy dam radę. Zostawiłam test na blacie w kuchni. Mąż chodzi po mieszkaniu i jeszcze tam nie dotarł. Coś mu wpadło do oka i jęczy chyba pojedzie do szpitala. Może lepiej żeby mu to oko przepłukali bo jeszcze źle odczyta. ;)
W październiku kończę 39 lat, mąż z kwietania ten sam rocznik. Tak wiem jestem pewnie tutaj najmłodsza ale taka różnica wieku to żadna. Teraz zrobię betę raz potem za klika dni powtórzę i dopiero przeliczę i tak na 9 tydzień umówię się na usg.
W lutym jak poroniłam w 8 tygodniu nie było serca nic.
Zapowiada się upalny dzień jedziemy z małą nad wodę. Kupiłam wczoraj kostium na ten mój tłusty zad. Ale przynajmniej teraz zmobilizuję się do zdrowego odżywiania.
"Taka" roznica wieku biorąc pod uwagę funkcje rozrodcze to niestety przepaść :(
 
@Pulp powodzenia na wizycie.
Ja walczę z całodziennym i mdłościami, już nie mam pomysłu co jeść i co robić. Samo wejście do kuchni jest ciężkie... Okropność :-)
Macie jakieś tajne sposoby na to? Bo te powszechne rady nic nie pomagają.
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry