reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża po ciąży

Birusia, a masz możliwość wykonania testu z krwi BETA HCG? On da 100% pewność.
 
reklama
Birusia ja robiłam test 15 dni po stosunku i wyszla mi blada druga kreska a 20 dni po stosunku wyszly obie mocne krechy.
z tym,ze moja ciaza sie akurat nie skonczyla dobrze ;( . Daj znac jak z Toba. a tak z ciekawosci... Twoje bliznieta jednojajowe to chlopcy czy dziewczynki ?;)
 
oczywiscie 15 dni po pierwszym mozliwym stosunku bo my sie o dziecko staralismy i dokladnie nie wiadomo kiedy zaszlam wiec te 15 dni to max
 
witajcie,
półtora miesiąca miałam cesarkę. Urodziły się bliźniaki jednojajowe. Szybko doszłam do siebie. Wagę straciłam natychmiastowo. Zaczęłam się już cieszyć i kochać moje ciało na nowo. Dodatkowo karmiłam piersią na żądanie. Po miesiącu niestety musiałam dzieciaczki zostawić pod opieką rodziny i wrócić na studia /dzienne/. Bo ta ciąża to wpadka. 22 lata niedawno skończyłam. Jak wróciłam na studia odciągam mleko co 8 godzin żeby podtrzymać laktacje. Bo został mi już tylko miesiąc do zdobycia dyplomu i chce wrócić do karmienia. Wtedy doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia i maż skończył we mnie. Watpie żeby moja płodność wróciła tak szybko. Ale mam bóle tak jak podczas okresu i plamiłam dwa dni. To było bardzo dziwne. Powiedziałam o tym ginekologowi. Ona poleciła mi zastrzyki antykoncepcyjne. Ale najpierw mam zrobić test żeby upewnić się czy nie jestem w ciąży. I mam czekać aż tydzień..
Ciężko mi w to uwierzyć żebym mogła być w ciąży, ale mam podejrzenia. Co o tym myślicie? Komuś się tak przytrafiło?
Basia ja tez urodziłam na studiach dziennych dwoje dzieci. Dałam radę. Skończyłam. Rodzina pomogła.
Dzięki dzieciom bylam bardziej zorganizowana, systematyczna i niczego nie odkladalam na później. Na koniec sesji inni meczyli sie z projektami, nie spali po nocach albo chciali miec wgląd do mojej pracy. Praca w grupach też byla ok. Przez to ze ja robiłam wszystko z zajęć na zajecia, znajomi ze studiów byli szczęśliwi i czesto jak było trzeba coś zrobic dodatkowego robili bez mnie. Studia skończyłam z bardzo dobrym wynikiem. Dziekan chciał abym szla na studia doktoranckie. Ale to nie dla mnie.

Głowa do gory. Dasz radę.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry