reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

U mnie niestety już 6 cykl po hsg i cisza :( Jeden jajowód drożny. Jutro druga iui :) Jeżeli masz możliwość zrobić sono hsg to odpuscilabym robić zwykle hsg, nie zbyt miło wspominam
 
reklama
Ja np po 2 poronieniach miałam nagle obywa niedrożne jajowody. Jak to się stało nie wiem. Poszłam na laparoskopię i nie udało się żadnego udrożnić. Wtedy w Łodzi zrobiliśmy sono hsg i pyk oba drożne ale na ciążę czekałam pół roku.
 
Super, że wreszcie się udało[emoji7]
Ja np po 2 poronieniach miałam nagle obywa niedrożne jajowody. Jak to się stało nie wiem. Poszłam na laparoskopię i nie udało się żadnego udrożnić. Wtedy w Łodzi zrobiliśmy sono hsg i pyk oba drożne ale na ciążę czekałam pół roku.
 
Cześć dziewczyny. Jestem po hsg, miałam dzisiaj robione w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Wszystko okej, ból był do zniesienia, lekkie krwawienie. Jestem bardzo ciekawa czy coś z tego wyjdzie z tego 🤔 pozdrawiam i trzymam kciuki za was 😘
 
Cześć dziewczyny. Jestem po hsg, miałam dzisiaj robione w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Wszystko okej, ból był do zniesienia, lekkie krwawienie. Jestem bardzo ciekawa czy coś z tego wyjdzie z tego 🤔 pozdrawiam i trzymam kciuki za was 😘
U mnie niestety dziś przyszła @ :( ale muszę powiedzieć że hsg unormowało mi ten cykl bo trwał tylko 27 dni a poprzedni 47 oO
 
O kurcze szkoda 😐 może kolejnym razem będzie 🎉ale zawsze jest ten plus, że nie musiałas czekać do 47dc
Nie ma co się łamać . Mój fantastyczny gin powiedział że 3 cykle po hsg powinny być bardzo płodne więc trzymam go za słowo że nie będę musiała już więcej go odwiedzać ( on zajmuje się tylko leczeniem niepłodności )
 
reklama
Do góry