reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

Tak. DoklAdnie pamietam :) 13 dc mialam
Owu, od 21 dc czułam się grypowo (musiałam wlaczyc leki , bo miałam na koncie 2 poronienia), 28 dc jak nie dostałam rano okresu i nadal czulam sie jak chora zrobiłam test i była krecha jak byk. Ja przed ciąża miałam cykle 28-29 :)
 
reklama
Ja testowałam dopiero ok 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Niespodziewanym się, ze się udało. Proponuje testować najwcześniej dzień po terminie, żeby bezsensownie się nie stresować.
 
Napiszę tylko dlatego że odezwały się te które zaszły zaraz po hsg ;) ja po drożności zaszłam po pół roku dlatego jeśli się na początku nie uda w 2 cyklu to się nie stresuj - wiem łatwo powiedzieć ale radzę obserwuj ciało powinnaś bardziej po zabiegu odczuwać to co się dzieje w twoim organizmie jak np owulację.
 
Napiszę tylko dlatego że odezwały się te które zaszły zaraz po hsg ;) ja po drożności zaszłam po pół roku dlatego jeśli się na początku nie uda w 2 cyklu to się nie stresuj - wiem łatwo powiedzieć ale radzę obserwuj ciało powinnaś bardziej po zabiegu odczuwać to co się dzieje w twoim organizmie jak np owulację.
No właśnie po tym zabiegu bardzo dziwnie się czuję. Zabieg był w piątek,lekarz powiedział że jest piękny pęcherzyk i żeby od wtorku działać. Zaczęliśmy już w poniedziałek hehe a we wtorek na 100% była owulacja bo czułam mega ból w podbrzuszu takie ciągnięcie i kłucie. Śluzu dużo i jak białko kurze. Problem w tym że od tego dnia coraz bardziej bolą mnie piersi:( na początku tylko przy dotykaniu tak na dole po bokach a teraz narty w nocy budzi mnie ból. Zawsze miałam długie cykle i skoro owu była 14 dnia cyklu to @ według aplikacji powinna być 12 grudnia i nie chce mi się w to wierzyć. Oczywiście przez to wszystko sobie wkręcam ;)
 
reklama
Do góry