reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po IUI

Mimi1818

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2022
Postów
23
Hejka. 10 września miałam swoją pierwsza IUI która na szczecie się udała i już po 11 dniach czyli 21.09 miałam wynik bety ponad 13, miałam ja powtórzyć 24.09 i wynik był 69,7, potem 30.09 1598 i w piątek 07.10 beta wynosiła 12298. Dziś miałam wyzyte u lekarza i zrobił mi usg jest widoczny pęcherzyk ciążowy ale zarodka nie ma i wychodzi ze jestem w 5 tyg ciąży. Czy ta beta nie jest za wysoka ? Czy przy takich wynikach nie powinno już być widać zarodka?
Mam powtórzyć usg za tydzień ale się denerwuje. Miała tak któraś ?
 
reklama
Przy 10 mm powinien pokazać się już zoltkowy. Nie mniej jednak masz czas do 25 mm. Jeżeli do tego wymiaru nic się nie pokaże to oznaczać to będzie puste jajo.
 
Do góry