reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po odstawieniu tabletek

Jak Twoje bhcg.. 🤨Ja jestem po owulacji.. W czwartek test na owu pozytywny także pewnie była w piatek😉 szyjka od piątku zamknięta ale nadal wysoko i miękka.. Czy nie powinna opasc i stać się twarda jak na czas niepłodny.. 🤨
Ze względu na przyjmowanie antybiotyku i problemy żołądkowe po ponad roku brania odstawilam tabletki po pierwszych 7 z nowego blistra. Krwawienie z odstawienia miałam od 2 lipca przez dwa dni. 26 lipca byłam na USG, gdyż od 16 lipca strasznie bolało mnie podbrzusze i lekarz podczas badania powiedział, że już w tym cyklu widać, że miałam owulację w prawym jajniku :) @ wciąż nie mam, ale wczoraj miałam przez chwilę jasnoróżowy śluz i znowu cisza :) Byłam rano na bhcg, gdyż testy wychodzą negatywne, ale wieczorem powinnam mieć już miarodanje wyniki ;) Podsumowując - jest możliwość owulacji już w pierwszym cyklu po odstawieniu :)
 
reklama
Wrzuć zdjęcie, zdarza się że zaraz w 1 cyklu jest ciąża
Test na owulacje dopiero w czwartek wyszedł Pozytywny.. Także owulacja mogła być w piątek.. Od środy codziennie były przytulanki z moim ❤️ także a nóż może coś.. 😃 Szyjka od piątku wysoko miękka ale zamknięta no i podbrzusze mnie boli tzn mam delikatne skurcze..
 
Ja zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu po odstawieniu, ale nie robiłam testów owulacyjnych, nie chciałam tego tak „cisnąć”. Po prostu w terminie miesiączki zrobiłam test i był dodatni. Przy czym - zaznaczam, że owulacja była chyba dużo po terminie normalnym, jakoś 4 tygodnie po krwawieniu z odstawienia :)
 
Ja zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu po odstawieniu, ale nie robiłam testów owulacyjnych, nie chciałam tego tak „cisnąć”. Po prostu w terminie miesiączki zrobiłam test i był dodatni. Przy czym - zaznaczam, że owulacja była chyba dużo po terminie normalnym, jakoś 4 tygodnie po krwawieniu z odstawienia :)
Ja robiłam testy bo chvialam wiedzieć czy moje obserwacje śluzu i szyjki są wiarygodne.. Wszystko się zgadzało z moimi obserwacjami.. Tylko ta szyjka mnie zastanawia czy nie powinna opasc jeśli jest już po owulacji? 🤨Pierwszy raz tak mam że nadal. Jest tak wysoko bo zazwyczaj jak odstawiałam tabletki to po owulacji opadała..
 
Do góry