reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2021
Postów
8
Cześć dziewczyny. Czy któraś z was miesiąc po poronieniu zaszła w ciążę? U mnie to wpadka ale mimo tego się cieszę. Jednakże moje poronienie wynikło z pustego jaka płodowego teraz też na USG widzę tylko pęcherzyk ciążowy. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Wiecie może kiedy można spodziewać się zarodka w pęcherzyku? Czy może to kolejna ciąża, która będzie nie powodzeniem? Bo poprzednie moje poronienie było ciężkiemu przeżyciem... Nie mogłam się po tym pozbierać. Ale teraz gdy usłyszałam od lekarza że jestem w 5 tyg ciąży to aż mnie zatkało. Po prostu wystraszyłam się i pytałam lekarza jak to tam wygląda to powiedział że narazie jest pusty pęcherzyk ale może zarodek będzie widoczny za tydzień lub dwa. N obserwacje mam w ten czwartek ale mimo to nie mogę spać nocami bo się boje ze będzie to samo co wcześniej a tak bardzo chciałabym urodzić to dziecko. Jednego synka mam urodziłam go dwa lata temu. Ale myślałam nad drugim aby syn miał się z kim bawić. Błagam powiedzcie coś od siebie ❤️
 
reklama
Również miałam puste jajo płodowe i później normalnie zaszłam w ciążę.
Właśnie najlepiej do lekarza iść koło 7 tygodnia, wtedy już na pewno coś widać :) Przede wszystkim się nie stresuj, bo stresem sobie możesz zaszkodzić. Na pewno wszystko będzie dobrze, musisz poczekać na wizytę i wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki ❤️
 
Ja poronilam 30 września 2019r, niespełna 3 tygodnie później ( mam cykle35dniowe, owu wypada gdzieś w okolicy 21-23dc) miałam owulacje. Owocna :) synek ma prawie 11 miesięcy.
 
Również miałam puste jajo płodowe i później normalnie zaszłam w ciążę.
Właśnie najlepiej do lekarza iść koło 7 tygodnia, wtedy już na pewno coś widać :) Przede wszystkim się nie stresuj, bo stresem sobie możesz zaszkodzić. Na pewno wszystko będzie dobrze, musisz poczekać na wizytę i wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki ❤️
 
Dziewczyny, zostałam mamą Aniołka. Mam 38 lat, zerowego syna, Hashimoto wyregulowane lekami. Nie wiem czy będziemy próbować, ale... Czy robić jakieś badania czy nie? Jeśli tak, to jakie?
 
reklama
Hej Dziewczyny, widzę że tu cicho ostatnio, nie wiem czy mnie pamiętacie. Rok temu we wrześniu poronienie nr 1 puste jajo. W listopadzie po tym od razu biochemiczna i teraz rok później, właśnie wczoraj byłam na USG nic nie widać w macicy, czekam na krwawienie. Powiedzcie jakie badania zrobić jeszcze, robiłam rok temu. Vleiden, toczniowy, Bialko c i s, przeciwciała antykardiolipidowe. Fakt, teraz nie brałam nic oprócz duphastonu.
Czy komórki NK i Ana to to samo badanie? Co mam jeszcze zbadać?
 
Do góry