reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ni ma. No panie, ni ma. Znow mi się jednokreskowy trafił. A mówiłam Pani w aptece, żeby dwukreskowy wybrała. Może jeszcze raz powtórzę w poniedziałek czy coś. A na razie zbieram się do rodziców i mojego przyszłego chrześniaka-słodziaka.:-D
 
@Funia90 no żebym to ja wiedziała. Jakoś w tym miesiącu odpuściłam obserwacje i poszliśmy ekhm...ekhm...na spontan. Cykl mam 28-30 dniowy, a dziś jest 35 dzień, więc może być lekkie spóźnienie. Fakt też, że mi te testy zwykle późno wychodziły. Ale to nic, wyjaśni się na dniach.
 
Mówiłam, że spać idę ? No to właśnie wstałam :D

@ivvonka idź teraz do tej pani co Ci go sprzedawałam i powiedz jej, że Ci zepsuty dała i że chcesz jeszcze jeden :D Tym razem taki bez awarii :D

@Funia90 ale się z Ciebie ranny ptaszek zrobił :p popołudniu pewnie odeśpisz :D

@mamcia2014 ale masz gryfnego synka :) pewnie jakby się sam spakował to byś się mogła zdziwić co by tam nabrał :D

Nie wyspałam się :(
 
@Calineczka24 ale by się zdziwiła kobiecina.

A pamiętam jak kiedyś błysnęłam intelektem kupując kwas foliowy:
-Opakowanie kwasu foliowego poproszę - mówię i otwieram portfel.
-30,90,120 - wyrecytowała farmaceutka na jednym wydechu.
-Eeee...Ile kosztuje?
-Proszę pani to ja się pytam ile. 30,90,120.
-Eeee...Aaaaaa...90! 90 poproszę.

@Frezja_1 , nie, nie 35 d.c. dziś, bo 25 czerwca cykl się zaczął. Pewnie spóźnia się jak w zegarku. ;) złośnica jedna.

Mąż się wziął za koszenie trawy. Podobno mamy jechać w odwiedzinki. Hmm... Na kosiarce?
 
Ostatnia edycja:
Taki mamy już brzuchatkowy domek :)
20170729_152630.jpg
 

Załączniki

  • 20170729_152630.jpg
    20170729_152630.jpg
    496,5 KB · Wyświetleń: 235
reklama
@Calineczka24 a jakos wstalam i wzielam sie za robote,jeszcze musze podlogi umyc a na chwile klaplam na lozko i troche mi sie nie chce:/
Nawet 3 okna umylam[emoji1]
Nie mam czasu na spanie dzis:/

Brzusio piekny[emoji7]
Czemu tylko ja przybieram na wadze a nikt nieeeee[emoji58][emoji58][emoji58]

@ivvonka dobre z ta apteka hehe[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry