reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża poród

Simona.matysiak678.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
47
Hej dziewczyny mam do was taki wątek
Nie długo mam już termin porodu, i tak się zastanawiam czy jak się trafi już na IP i pielęgniarka każe się przebrać w piżamę, to co dalej? Czy bielizne też już wtedy się zdejmuje? Majtki i stanik ?
I tylko w samej piżamie i plus np Szaflok
Dziewczyny jaka jest najlepsza piżama do porodu ? Bez żadnych ropieć taka zwykła czy jaka ?
 
reklama
Hej dziewczyny mam do was taki wątek
Nie długo mam już termin porodu, i tak się zastanawiam czy jak się trafi już na IP i pielęgniarka każe się przebrać w piżamę, to co dalej? Czy bielizne też już wtedy się zdejmuje? Majtki i stanik ?
I tylko w samej piżamie i plus np Szaflok
Dziewczyny jaka jest najlepsza piżama do porodu ? Bez żadnych ropieć taka zwykła czy jaka ?
Najlepiej ściągnąć bieliznę od razu bo przy przyjęciu tez badają. Koszula najlepiej cała rozpinana żeby po porodzie można było odpiąć i położyć bobasa. Ja miałam z doktor nap ale w ostateczności nie zdążyłam się przebrać ze zwykłej koszuli i miałam cc w normalnej. Na drugi dzień przebralam się w ta co milam do porodu bo tez wygodna do karmienia
 
Ja bieliznę ściągnęłam na porodówce. Zostałam przyjęta na IP, musiałam chwilę poczekać na wolną salę więc wolałam siedzieć w majtkach ;) na porodówce też założyłam koszulkę do porodu - miałam zwykły duży męski tshirt z pepco za 10zł😅 zazwyczaj to i tak idzie do śmieci więc nie chciałam kupować jakiejś drogiej super piżamy. Później na normalnej sali jak już mnie stawiali do pionu to się wykąpałam i założyłam koszulę nocną do karmienia :)
 
Do góry