reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Ciąża zaśniadowa

EwaB.

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam,
Mam pytanie do ciąży zasniadowej.
Otóż 10 /12 lat temu byłam w dwóch ciażach zaśniadowych.
Teraz jestem w mojej trzeciej ciąży 3/4 tydzień, puki co nie widać zarodka lekarka mnie uspokaja mówiąc że to za wcześnie abym się martwiła, ale nie potrafię. Strach jest tak duży 😥😥.
I tu moje pytanie ile razy może zdarzyć jeden kobiecie taka przykrość ?
Ledwo żyje tak się martwię...

reklama

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Tego nikt nie wie. Natomiast lekarz dobrze powiedział, że zarodka może jeszcze nie być widać. Ma czas do ok 8tc by się pojawić. Najczęściej jest widoczny w 6tc. Myślę, że niewiele cię to pocieszy, ale jednak lekarz dobrze uspokaja. Jesteś po przejściach i zrozumiałe jest, że trudno ci uwierzyć w dobrze rozwijającego się malucha. Znam dziewczynę, która po zasniadzie musiała brać chemię. Obecnie tuli swoje niedawno narodzone dziecko. Życzę, byś i ty mogła cieszyć się ciąża i macierzynstwem
Witam,
Mam pytanie do ciąży zasniadowej.
Otóż 10 /12 lat temu byłam w dwóch ciażach zaśniadowych.
Teraz jestem w mojej trzeciej ciąży 3/4 tydzień, puki co nie widać zarodka lekarka mnie uspokaja mówiąc że to za wcześnie abym się martwiła, ale nie potrafię. Strach jest tak duży .
I tu moje pytanie ile razy może zdarzyć jeden kobiecie taka przykrość ?
Ledwo żyje tak się martwię...

EwaB.

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tego nikt nie wie. Natomiast lekarz dobrze powiedział, że zarodka może jeszcze nie być widać. Ma czas do ok 8tc by się pojawić. Najczęściej jest widoczny w 6tc. Myślę, że niewiele cię to pocieszy, ale jednak lekarz dobrze uspokaja. Jesteś po przejściach i zrozumiałe jest, że trudno ci uwierzyć w dobrze rozwijającego się malucha. Znam dziewczynę, która po zasniadzie musiała brać chemię. Obecnie tuli swoje niedawno narodzone dziecko. Życzę, byś i ty mogła cieszyć się ciąża i macierzynstwem
Dziękuję za życzenia
Dla jednych ciąża to cudowny okres, dla mnie strasznie stresujący. Strach i tylko strach.
Mam nadzieję że będę mogła się cieszyć....ale nie jest to teraz możliwe.

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Dziękuję za życzenia
Dla jednych ciąża to cudowny okres, dla mnie strasznie stresujący. Strach i tylko strach.
Mam nadzieję że będę mogła się cieszyć....ale nie jest to teraz możliwe.
Wiem, że to trudne, bo 2 pierwsze ciążę poroniłam. Przyjdzie taki czas, że zaczniesz się cieszyć. Wszystko przed toba

EwaB.

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny zastanawiam się czy nie wziąść zwolnienia w ten najgorszy okres ponieważ nawet nie mam jak badan porobić. Pracę mam od 9 do 17 w innej miejscowości. Zastanawiam się Również nad jakaś pomocą psychologiczną ponieważ ledwo żyję.
Jestem w takiej kropce 😥

reklama

M@lly

Rozwiązania
0
Dziewczyny zastanawiam się czy nie wziąść zwolnienia w ten najgorszy okres ponieważ nawet nie mam jak badan porobić. Pracę mam od 9 do 17 w innej miejscowości. Zastanawiam się Również nad jakaś pomocą psychologiczną ponieważ ledwo żyję.
Jestem w takiej kropce 😥
Jeśli tylko Cie to uspokoi to może weź kilka dni urlopu. A co do psychologa to myślę że to może pomóc.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Potrzebuję porady 16
E Potrzebuję porady 8
Robertsar Potrzebuję porady 3
A Potrzebuję porady 18
Mrufka®®® Staramy się 32

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania