reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Witam wszystkich nie chce komentarzy typu głupia jesteś itp mianowicie dostałam okres 5lub 6 luty 2019 okres trwa 3 .4 dni cykle mam co 28-30 dni .19 luty 2019 współżyłam z partnerem , partner skończył na piersi a ja dosłownie za raz po tym wzięłam niewielką ilość na palec i przeniosłem do pochwy plemniki na pewno nie obumarly bo zrobiłam to dość szybko dodam, że sprawdzałam śluz przed i jest bezbarwny i w miarę dobrze się rozciąga jaka jest szansa na ciążę czy sterczące sutki świadczą o owulacji dodam że przy owulacji nigdy nie boją mnie jamniki dobrze się czuje proszę o poważną odpowiedź w miarę szybko
Rozumiem, że partner nie wie, że chcesz "złapać go na ciążę?". Szansa - minimalna - przynajmniej w teorii jest. Wg mnie jednak takie zachowanie to szczyt bezczelności i cwaniactwa.
 
reklama
Do góry