reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
17 Sierpień 2020
Postów
1
Witajcie dziewczyny :)

Może zacznę od tego, że mam 28 lat, od 3 lat staramy się bezskutecznie z mężem o dziecko.

W tym cyklu jak zwykle były starania w dniach płodnych.
Cykle mam reguralne 27-28, a dziś jest 31 dzień cyklu, a @ brak. Boli mnie podbrzusze, ale nie jest to taki typowy ból okresowy, piersi są nabrzmiałe, a wczoraj wyplułam mój ukochany camembert bo tak mi śmierdział.
Postanowiłam zrobić test ciążowy wczoraj wieczorem (30 dzień cyklu, test czułość 25) jednak ujrzałam tylko 1 kreskę.
Jutro chyba zrobię betę, jednak zastanawiam się czy któraś z Was tak miała, że wieczorny test nie wyszedł a poranny tak?
Nie chcę się nakręcać, ale po 3 latach starań pierwszy raz spóźnia mi się @ i bardzo bym chciała, żeby to była fasolka :)
 
reklama
Wiesz co, ja miałam tak, że zrobiłam test rano, czułosc od 10 i jedna kreska. Następnego dnia rano znowu zrobiłam test, tym razem zwykły od 25 i już wyszła blada druga kreska i była fasolka:) Beta jest pewniejsza niż testy i szybciej dostaniesz odpowiedź, albo poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test jeszcze raz. Trzymam mocno kciuki, żeby była fasolka 😍
 
Tez staraliśmy się z mężem 3 lata o 1 maluszka .... kiedy odpuściłam i poszłam do pracy myśli były zajęte czyms innym to po 2 cyklach zaszłam 😉
Tak to jest jak się chce za bardzo ☺️ trzymam mocno kciuki za was 💗
 
Ja zrobiłam test wieczorem w dzień przed @ negatywny.. w dzień @ rano pozytywny niestety ciąża biochemiczna byłam dziś u lakarza powiedziała mi babeczka żeby test robić Najwcześniej tydzień po terminie @ żeby się nie rozczarować jak... ale jak tu tyle wytrzymać ??
 
Najlepiej zrób betę ;) nie będziesz się stresować.
Co do testow to potrafią dawać wyniki zarówno negatywne jak ciąża jest i pozytywne jak ciąży nie ma 🤷🏻‍♀️
Natomiast zawsze powinny być robione z samego rana, bo wówczas jest największe stężenie hormonu w moczu. Wystarczy, ze w ciągu dnia będziesz dużo Piła i mocz będzie na tyle rozrzedzony, ze może test nie wyjsc prawidłowo.
 
reklama
Mi w dniu @ test o czułości 10 z rana pokazał baaardzo bladą kreseczkę. Nastepnego dnia też rano była minimalnie ciemniejsza - też 10. Po kilku dniach tez z rana zrobiłam tylko, że o czułości 25 - wyszedł bladzioch. Także ja bym wieczorem raczej nic nie zobaczyła :) polecam jednak mimo wszystko betę, a teścik zrobić sobie lepiej rano jak wieczorem :)
 
Do góry