reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
27 Styczeń 2021
Postów
3
Hej dziewczyny, mam dylemat i pomyślałam, że się nim podzielę, może mi doradzicie :)
Mianowicie, 8 stycznia zaczęła mi się miesiączka, ale była ona krótsza niż zwykle. Zawsze mam 6 dni, a tym razem były 3 a kolejne dwa to brązowe plamienie. Po pewnym czasie miałam owulację i współżyłam ze swoim partnerem kilka razy bez zabezpieczenia. Kiedy minęła owulacja zaczął kłuć mnie prawy jajnik, stałam się strasznie rozdrażniona oraz zmęczona, czasami mam mdłości ale to rzadko, a do tego dochodzi jeszcze ból pleców. Czy myślicie, że mogło dojść do zapłodnienia? Partner ani razu nie skończył w środku, ale współżyjemy bez zabezpieczenia no i jak wiadomo w preejakulacie znajduje się jakaś część plemników. POMÓŻCIE🙏
 
reklama
Jeśli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to szansa na ciążę jest zawsze, bo seks przerywany to nie forma antykoncepcji
Może źle sformułowałam pytanie. Chodziło mi czy objawy które mi towarzyszą mogą być pierwszymi wczesnymi objawami ciąży. Przepraszam za złe sformułowanie. Miłego dnia :)
 
reklama
To nie są objawy ciążowe, musisz uzbroić się w cierpliwość ,i poczekać do dnia @ ,wtedy jeśli się nie pojawi to test ,lub beta
 
Do góry