reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Mama Kubusia❤️

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Lipiec 2022
Postów
57
Hej dziewczyny
Byłam dzisiaj u ginekologa i lekarka zrobiła mi usg i powiedziała mi że widać pęcherzyk ciążowy ale bez zarodka i kazała przyjść za dwa tygodnie a do tego tak mnie nastraszyła że masakra
Czy któraś z was też tak miała że nie było widać zarodka?
 
reklama
Hej dziewczyny
Byłam dzisiaj u ginekologa i lekarka zrobiła mi usg i powiedziała mi że widać pęcherzyk ciążowy ale bez zarodka i kazała przyjść za dwa tygodnie a do tego tak mnie nastraszyła że masakra
Czy któraś z was też tak miała że nie było widać zarodka?
Ja tak wcześnie ogarnęłam, że jestem w ciąży, że nawet pęcherzyka było widać 😅 też się przestraszyłam bo też mi nagadała ale teraz 15+0 i jak na razie wszystko dobrze i oby tak dalej. Poczekaj jeszcze te dwa tygodnie.
 
Ja tak wcześnie ogarnęłam, że jestem w ciąży, że nawet pęcherzyka było widać 😅 też się przestraszyłam bo też mi nagadała ale teraz 15+0 i jak na razie wszystko dobrze i oby tak dalej. Poczekaj jeszcze te dwa tygodnie.
Oby było dobrze, bo kazała zacząć brać mi Duphaston i tak się zastanawiam czy to wg bezpieczne jest
A moje zdjęcie usg wygląda tak
 

Załączniki

  • F8CEC439-53F2-422A-A10E-FFD3DA34D5D5.jpeg
    F8CEC439-53F2-422A-A10E-FFD3DA34D5D5.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 121
Hej dziewczyny
Byłam dzisiaj u ginekologa i lekarka zrobiła mi usg i powiedziała mi że widać pęcherzyk ciążowy ale bez zarodka i kazała przyjść za dwa tygodnie a do tego tak mnie nastraszyła że masakra
Czy któraś z was też tak miała że nie było widać zarodka?
Nic nie zrobisz, tylko pozostaje czekać. Nie wiesz kiedy była owulka?
Ja miałam w pierwszej ciąży niestety puste jajo, brak zarodka i łyżeczkowanie.
Ale nie znaczy że tak ma być u Cb, za dwa tyg powinien być i zarodek i myślę że serduszko, jeśli wszzytako ok. Powodzenia!
 
reklama
Do góry