reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Ja bym to skonsultowała z innym ginekologiem. Najlepiej z dobrym sprzętem. Wydaje mi się, że to troszkę za wcześnie żeby widać zarodek. Ja byłam teraz w poniedziałek według usg był to 5+6 a zarodek się dopiero pokazal.
 
Zarodek przy becie 2500?? 🤦🏽‍♀️😱 pęcherzyk tam ale zarodka jeszcze nie będzie 😁
Zarodek było u mnie widać w 5+6 Wiec albo u niej ciąża nie rozwija się prawidłowo, albo ciąża jest o wiele młodsza. Bo jak pisze z om była w 6 tygodniu, gdy była na wizycie.Nie wiem przy jakiej becie widać zarodek, różnie piszą na forum, a lekarza sie nie pytałam. Ale w 6tc powinno już być coś widać. Dlatego warto skonsultować to z innym lekarzem z lepszym sprzętem.
 
Ostatnia edycja:
Zarodek było u mnie widać w 5+6 Wiec albo u niej ciąża nie rozwija się prawidłowo, albo ciąża jest o wiele młodsza. Bo jak pisze z om była w 6 tygodniu, gdy była na wizycie.Nie wiem przy jakiej becie widać zarodek, różnie piszą na forum, a lekarza sie nie pytałam. Ale w 6tc powinno już być coś widać. Dlatego warto skonsultować to z innym lekarzem z leprzym sprzętem.
Tak tak, tego nie neguje. Tylko potem jakas dziewczyna przy becie 3tys pójdzie do lekarza oczekując zarodka a tam tylko pęcherzyk.... zarodek powinien się pokazać wlasnie koło 5+5 a wtedy beta jest już koło 10tys zazwyczaj. Oczywiście mówimy tutaj o regularnych cyklach z owu ok 14dc.
 
reklama
Betę robiłam dzień po wizycie prywatnie bo ta lekarka to tylko nie dość że mnie tylko nastraszyła, nie zaleciła żeby brać kwasu foliowego itp. Do tego powiedziała że na żadne badania teraz nie da bo to bez sensu i kazała przyjść za dwa tygodnie
Robiłaś tylko raz czy badałas tez przyrost?
 
Do góry