reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Tak tak, tego nie neguje. Tylko potem jakas dziewczyna przy becie 3tys pójdzie do lekarza oczekując zarodka a tam tylko pęcherzyk.... zarodek powinien się pokazać wlasnie koło 5+5 a wtedy beta jest już koło 10tys zazwyczaj. Oczywiście mówimy tutaj o regularnych cyklach z owu ok
Robiłaś tylko raz czy badałas tez przyrost?
Robiłaś tylko raz czy badałas tez przyrost?
Robiłam tylko raz
 
reklama
Tak tak, tego nie neguje. Tylko potem jakas dziewczyna przy becie 3tys pójdzie do lekarza oczekując zarodka a tam tylko pęcherzyk.... zarodek powinien się pokazać wlasnie koło 5+5 a wtedy beta jest już koło 10tys zazwyczaj. Oczywiście mówimy tutaj o regularnych cyklach z owu ok 14dc.
No ja niestety nie mam regularnych cykli, byłam leczona na wyregulowanie ale też mam cukrzyce i jak to lekarka mi powiedziała różnie to bywa i idealnych cykli co 28 dni nie będę mieć
 
No to tak naprawdę nie wiesz czy ciąża jest młodsza czy to np była już beta spadkowa. Beta powinna być zrobiona dwa razy w odstępie 48h żeby móc coś wnioskiwac z jej wyniku
Z tego co lekarka mówiła to jest to wczesna ciąża i według usg wyszło że to 5+2 a według tego jak liczyła przez kalendarz wyszło jej 6 tydzień od ostatniego okresu
 
Z tego co lekarka mówiła to jest to wczesna ciąża i według usg wyszło że to 5+2 a według tego jak liczyła przez kalendarz wyszło jej 6 tydzień od ostatniego okresu
A był pęcherzyk żółtkowy w pęcherzyku ciążowym?
Myślę że jeśli nie chcesz umówić się na wizytę wcześniej to musisz czekać cierpliwie 🤷🏽‍♀️
 
A był pęcherzyk żółtkowy w pęcherzyku ciążowym?
Myślę że jeśli nie chcesz umówić się na wizytę wcześniej to musisz czekać cierpliwie 🤷🏽‍♀️
Lekarka powiedziała że to jest pęcherzyk ciążowy i kazała przyjść za dwa tygodnie. Natomiast jutro będę się umawiać prywatnie na wizytę mając betę i usg od tej lekarki co byłam
 
reklama
Do góry