reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaża

Dołączył(a)
9 Listopad 2022
Postów
1
Witam was dziewczyny czy może miała któraś z was podobne zdjęcie USG i może się wypowiedzieć coś na temat. Mój ginekolog powiedział ,że nie za wesoło to wygląda po czym kazał mi przyjść po 2 tygodniach ponieważ na tym etapie nic więcej nie może powiedzieć ciąża jest zbyt mała. Dwa tygodnie myślenia i stresu :(
 

Załączniki

  • IMG20221108063212.jpg
    IMG20221108063212.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 144
reklama
Witam was dziewczyny czy może miała któraś z was podobne zdjęcie USG i może się wypowiedzieć coś na temat. Mój ginekolog powiedział ,że nie za wesoło to wygląda po czym kazał mi przyjść po 2 tygodniach ponieważ na tym etapie nic więcej nie może powiedzieć ciąża jest zbyt mała. Dwa tygodnie myślenia i stresu :(
Rozumiem, że się stresujwsz ale co my możemy powiedzieć? Skoro.specjalista od USG sam nie wie co widzi. Poza tym nie napisałaś nic który to tydzień czy DC, jaki jest poziom HCG. No wróżkami nie jesteśmy.
 
Do góry