reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
18 Luty 2023
Postów
2
Hej, chciałabym zapytać czy po zdjęciu usg coś widzicie, miałam badanie okazało się że to 6 tydz natomiast nie ma zarodka, lekarz stwierdził że skoro były nieregularne cykle ciąża może być młodsza
 

Załączniki

  • A206D30F-9E40-453C-9646-55B03BAB3C95.jpeg
    A206D30F-9E40-453C-9646-55B03BAB3C95.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 260
reklama
Hej, chciałabym zapytać czy po zdjęciu usg coś widzicie, miałam badanie okazało się że to 6 tydz natomiast nie ma zarodka, lekarz stwierdził że skoro były nieregularne cykle ciąża może być młodsza
Jak my mamy zobaczyć coś, czego nie zobaczył lekarz?
 
Dziewczyna się stresuje i szuka dobrego słowa, po co od razu takie teksty. Lepiej nie odpuścić.
Martaa Musisz uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać. To bardzo szybko i dużo zależy od sprzętu, liczy się każdy dzień. Jak na ten etap wygląda ok. Idź na spokojnie za dwa tygodniedo lekarza i pewnie będzie już serduszko❤❤❤.
 
Dziewczyna się stresuje i szuka dobrego słowa, po co od razu takie teksty. Lepiej nie odpuścić.
Martaa Musisz uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać. To bardzo szybko i dużo zależy od sprzętu, liczy się każdy dzień. Jak na ten etap wygląda ok. Idź na spokojnie za dwa tygodniedo lekarza i pewnie będzie już serduszko❤❤❤.
A co złego napisała @Lady Loka?
 
Dziewczyna się stresuje i szuka dobrego słowa, po co od razu takie teksty. Lepiej nie odpuścić.
Martaa Musisz uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać. To bardzo szybko i dużo zależy od sprzętu, liczy się każdy dzień. Jak na ten etap wygląda ok. Idź na spokojnie za dwa tygodniedo lekarza i pewnie będzie już serduszko❤❤❤.
też nie widzę nic złego w poprzednim wpisie.
 
Nic ,,złego" nie ma. Ale żadna z nas w takiej sytuacji nie chciała by otrzymać takiej odpowiedzi. Jest to odpowiedź racjonalna ale mało przyjacielska. Kwestia wyczucia,może dla osób niezbyt wrazliwych-bez znaczenia.
Juhu. Zapamiętam, że wrażliwości nie mam.
Chcecie się bawić w lepszych od lekarzy - proszę bardzo.
 
Juhu. Zapamiętam, że wrażliwości nie mam.
Chcecie się bawić w lepszych od lekarzy - proszę
Dla osób niezbyt wrażliwych (albo jakoś wysoko wrażliwych ) czyli dla odbiorców informacji. Bo możesz napisać cokolwiek ale od odbiorcy zależy jak to odbierze. Wydaje mi się że to się mieści w tym ,,a skąd my mamy..":) A bawienie się w lekarza to jakby już inny temat- nie,nie bawmy się w lekarza:)
 
Nic ,,złego" nie ma. Ale żadna z nas w takiej sytuacji nie chciała by otrzymać takiej odpowiedzi. Jest to odpowiedź racjonalna ale mało przyjacielska. Kwestia wyczucia,może dla osób niezbyt wrazliwych-bez znaczenia.
Ale w jakiej sytuacji? Skoro lekarz nic więcej nie powiedział, to skąd randomowe laski z neta mają wiedzieć coś więcej. Z resztą bez przesady, nie jesteśmy w podstawówce żeby kogoś miały ruszać takie teksty
 
reklama
Hej, chciałabym zapytać czy po zdjęciu usg coś widzicie, miałam badanie okazało się że to 6 tydz natomiast nie ma zarodka, lekarz stwierdził że skoro były nieregularne cykle ciąża może być młodsza
W pęcherzyku znajduje się pecherzyk żółtkowy. Miałam taki sam obraz z usg w co często odpowiada końcówce 5 tygodnia. Na dniach będzie już widoczng mały zarodek, teraz jest za malutki żeby uwidocznić echo zarodka :)
 
Do góry