reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2023
Postów
2
Cześć dziewczyny!
Z partnerem staramy się o dziecko, planowaną miesiączkę miałam dwa dni temu i tak też jej dostałam tylko pierwszy dzień miesiączki (to był wieczór) był zadziwiająco dziwny zamiast czerwonej krwi leciała mi brązowa tak też nigdy nie miałam ale już na następny dzień dostałam obfitej miesiączki, czy jest możliwość że mogę być w ciąży? Oczywiście na drugi dzień i trzeci dzień towarzyszyły mi mocne bóle podbrzusza jak przy zwykłym okresie tak samo jak I okres jest bardzo obfity. Czy mogę być w ciąży i go mieć?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Z partnerem staramy się o dziecko, planowaną miesiączkę miałam dwa dni temu i tak też jej dostałam tylko pierwszy dzień miesiączki (to był wieczór) był zadziwiająco dziwny zamiast czerwonej krwi leciała mi brązowa tak też nigdy nie miałam ale już na następny dzień dostałam obfitej miesiączki, czy jest możliwość że mogę być w ciąży? Oczywiście na drugi dzień i trzeci dzień towarzyszyły mi mocne bóle podbrzusza jak przy zwykłym okresie tak samo jak I okres jest bardzo obfity. Czy mogę być w ciąży i go mieć?
Dostałaś okres, co z zasady wyklucza ciążę, ale zawsze możesz wydać te 50zł na betę skoro nie wierzysz.
 
Nie każdy okres może rozpoczynać się tak samo. Krwawisz normalnie,więc to wyklucza ciążę. Musicie próbować dalej.
 
Cześć dziewczyny!
Z partnerem staramy się o dziecko, planowaną miesiączkę miałam dwa dni temu i tak też jej dostałam tylko pierwszy dzień miesiączki (to był wieczór) był zadziwiająco dziwny zamiast czerwonej krwi leciała mi brązowa tak też nigdy nie miałam ale już na następny dzień dostałam obfitej miesiączki, czy jest możliwość że mogę być w ciąży? Oczywiście na drugi dzień i trzeci dzień towarzyszyły mi mocne bóle podbrzusza jak przy zwykłym okresie tak samo jak I okres jest bardzo obfity. Czy mogę być w ciąży i go mieć?
mi prawie całe życie okres zaczynał się lekkim brązowym plamieniem, mojej mamie też więc to chyba genetyka. Jedna Pani ginekolog kiedyś mi powiedziała, że może to być też oznaka tzw. niedomogi lutealnej, lecz na szczęście w moim przypadku nie była to właściwa diagnoza.
 
Do góry