reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
29 Luty 2024
Postów
3
Witam. Chciałam się zapytać w którym dc zaszlyscie w ciąże? Czy jest możliwa ciąża 8,9,10,11,12 dc ? Mam miesiączkę jakoś co 31 dni. I zastanawiam się czy jest możliwa ciąża bo czytałam trochę o tym i są różne przypadki. Proszę bez głupich komentarzy jestem po prostu ciekawa czy komuś się to przydarzyło. Pozdrawiam :)
 
reklama
Witam. Chciałam się zapytać w którym dc zaszlyscie w ciąże? Czy jest możliwa ciąża 8,9,10,11,12 dc ? Mam miesiączkę jakoś co 31 dni. I zastanawiam się czy jest możliwa ciąża bo czytałam trochę o tym i są różne przypadki. Proszę bez głupich komentarzy jestem po prostu ciekawa czy komuś się to przydarzyło. Pozdrawiam :)
A chcesz zajść czy nie chcesz i się zastanawiasz czy zaszłas?

Mozesz mieć cykle 31 dni, a ten jeden akurat 25 i owulację w 11dc. Wszystko moze się zdarzyć.
 
@aspekt Miałam zacząć się starać od kolejnego cyklu, bo akurat na ten miałam zaplanowany wyjazd w góry. A że było tam jedno łóżko, a my byliśmy ze starszą córką (która wówczas miała jakieś 1,5 roku), to spaliśmy w trójkę na jednym. I trochę nam dawała w kość, więc nie było ochoty na igraszki, bo wszystko małą budziło. No i po powrocie @ się nie pojawiła. Także owulacja musiała mi się przesunąć.
 
A chcesz zajść czy nie chcesz i się zastanawiasz czy zaszłas?

Mozesz mieć cykle 31 dni, a ten jeden akurat 25 i owulację w 11dc. Wszystko moze się zdarzyć.
Planujemy z mężem kolejnego maluszka ale nie uzgodniliśmy w sumie kiedy :) zawsze uważaliśmy w każdy dzień a teraz nie stąd te pytanie:)
 
reklama
Do góry