Nie mam innego wyjściaPisałaś że palisz - niezależnie od wszystkiego, odstaw na wszelki wypadek papierosy. Koleżanka jak jeszcze nie wiedziała że jest w ciązy to paliła, potem sobie strasznie to wyrzucała jak się dowiedziała że się spodziewa dziecka. Nie ma co szkodzić malcowi![]()
reklama
A wlasnie mi to uświadomiłas. Chodzi mi o październik. Pisalam to w nocy to sie pomyliłam, mój mózg juz tak dobrze w nocy nie funkcjonuje. DziękiA we wrześniu miałaś okres? Cały czas piszesz o październiku, ale stosunek był w sierpniu wg Ciebie. Jak dla mnie coś tu nie halo.
Już poprawiłam. Wprowadziłam was w błąd, wybaczcieA we wrześniu miałaś okres? Cały czas piszesz o październiku, ale stosunek był w sierpniu wg Ciebie. Jak dla mnie coś tu nie halo.
Podziel się: