reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki :-)

Jo 1plus2 kolejne dwie super laski ;D Wszystkie dziewczyny jesteście mega zgrabne, a brzuszki macie piękne ;) Niech dalej zdrowo sobie rosną ;)
 
reklama
13tc

13t.jpg

dużoooo nas
 

Załączniki

  • 13t.jpg
    13t.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 136
Co będzie później? :) Ja wiem....


38tchela.jpg


tu wypieta jestem, ale jakby obrazuje ilość z przodu :)

38tchelaa.jpg
38 tc z moją Helką :D no i 3 dni poźniej byłam u lekarza, a ona na mój widok tylko wydusiła z siebie IMPONUJACY BRZUCH! :) 4 dni później byłam w szpitalu to przychodzili mnie oglądać. A zeby było śmieszniej, leżałam z 17latką na patologii ciąży, która była też cos około 38 i miała lekkie wzdęcie :)

Taka moja uroda no i hmmm... szczuplaczkiem nie jestem, te kilka (10) kg nadwagi też jest tu efektem. Ale w poprzedniej ciąży przytyłam 17 kg, więc masakry nie było...
 

Załączniki

  • 38tchela.jpg
    38tchela.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 127
  • 38tchelaa.jpg
    38tchelaa.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 123
[emoji15][emoji15]wow ale wszystko chyba ci idzie tylko w brzuszek niezły naprawdę aż jestem ciekawa jak moj bedzie wyglądał [emoji1]
A problemów z rozstępami nie miałaś?
 
reklama
do 35-36 tyg miałam chyba jeden a potem poszło i była masakra. Przy czym po 5 latach przestało to strasznie wyglądac :) czas nowe:szok:

1plus2 własnie zobaczyłam Twój ... no to hmm... ja juz rodze wtedy :)

pkowalska :) w cycki też mi idzie! na szczęśćie (co tu zrobić, żeby takie zostały?????)
 
Do góry