reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

Kochane przyszle mamuski powiedzcie mi, czy wy tez jestescie z rana takie glodne, ze az wam niedobrze??? Ja to rano czuje sie tak jakbym z rok nic nie jadla - popoludniu jest juz ok.
I czy tez nie mozecie spac w nocy, ja jak sie budze bo lece siusiu, to potem niemoge zasnac, a tak wogole to bardzo wczesnie sie budze - mam wakacje i nie musze wstawac a budze sie sama od siebie o godzinie 7.00 i juz niemoge zasnac - dziwne to jakies. Pozdrawiam was kobitki ;)
 
reklama
sami ja spie jak zabita moge spac 24 godziny na dobe i spac i spac i spac...tyle ze ciezko mi sie zasypia bo jakas nerwowa jestem i wkurza mnie ze niemoge sie ulozyc.....
a co do jedzenia to rana tez jestem glodna ale niezjem szybciej niz o 9\10 nic niepzrelkne szybciej a dzis zaliczylam pierwsze mdlosci ....

wanda
narazie faktycznie malutko nas kwietniuweczek ale mysle ze sie rozkrecimy i to szybko
 
Hej dziewczyny. Rano jak wstane to juz po 5 min jestem przerazliwie glodna. Bez sniadania nie wychodze, a w pracy to musze cos jesc tak co 2-3 godziny, inaczej glod, ale taki maksymalny. Wczoraj wydawalo mi sie, ze jestem zmeczona, polozylam sie chyba kolo 18tej i ... nie moglam zasnac, a to mi bylo nie wygodnie, a to siusiu a to glodna itd i w koncu chyba zasnelam kolo 22:30! Mnie brzuch ciagle boli/ciagnie, jak sie smieje to musze sie lapac bo mnie jeszcze bardziej boli, jakbym miala nadwyrezone miesnie albo zakwasy. Ale juz sie przyzwyczailam. Lece do domku, odezwe sie pozniej. Trzymajcie sie. Fluidki dla Rybki!
 
wlasnie co do brzuska to tez czasem zazyna mnie pobolewc ale to najbardziej po kochu kochu z mezem ...ale to chyba normalne ze pobolewa od czasu do zcasu...niepamietam jak mailam w poprzedniej ciazy i to najgorsze a zreszta kazda jest inna ech..najgorzej jak zaczne nasluchiwac co mi jest to zaczne schizowac ::)
 
A mnie brzuszek rzadko boli, czasem cos tam pociagnie czasem takie uczucie jak na okres (ale o wiela slabiej) ale to jest takie chwilowe, wczoraj np. wcale mnie nie bolal (mam nadzieje ze wszystko jest dobrze - wolalabym jednak zeby mnie bolal, przynajmniej wiedzialabym, ze cos sie dzieje).
Zauwazylam tez, ze mniej latam siku niz na poczatku, oczywiscie budze sie raz w nocy obowiazkowo ale nie 3 razy jak niedawno i w dzien tez mniej chodze niz wczesniej, dziewczynki wy tez tak macie.
Piersi mnie bola, szczegolnie w nocy i sa jakby wieksze, a wczoraj mnie mdlilo caly dzien, a wieczorem najbardziej ale dzisiaj jak narazie nie mdli, jestem glodna ale jak pomysle o jedzeniu to mi sie odechciewa.
 
Zle sie dzis czuje, niedobrze mi. Myslalam, ze moze cos mi zaszkodzilo, albo, ze z glodu, jak zjadlam to poczulam sie jeszcze gorzej. Wiec to pewnie wynik nowego stanu ;-)
 
niczka ja tez dzis nie naleze do tryskajacych energia ,,,,cos mam humor pod psem najchetneij bym sie polozylai ryczala i jeszcze cos mnie brzuszek pobolewa :-[
 
Wiki.25 - chyba mnie zarazilas, teraz ja siedze i plakac mi sie chce nie wiem czemu. Az mam lzy w oczach. bu hu.
Kolezanka w pracy zapytala sie mnie czy jestem w ciazy. Troche sie zle czulam dzis, wiec chyba cos wyczula, albo zartowala. Powiedzialam, je, ale bez szczegolow. Przeciez nie bede jej klamac w zywe oczy. To juz 2 osoby wiedza. To dobrze czy zle?
A ze jestem w ciazy to dobrze czy zle? A ze teraz to dobrze czy zle? wogole fatalnie sie czuje ale psychicznie. Napiszcie cos do mnie :-(
 
Niczka kochanie dzisiaj masz tysiac mysli, obaw i wogole tak to jest w ciazy - nastroje nam sie zmieniaja, widzisz ja wczoraj prawie caly dzien przelezalam bo mnie mdlilo i nie mialam checi na nic, a szczegolnie wieczorem..a dzisiaj to normalnie tryskam energia, czuje sie swietnie, a jeszcze rano mialam dzikie mysli ;D
Ja tez teraz czesciej sobie poplacze o byle co i nie umie sie opanowac, ale za chwilke sie smieje, no musimy sie przyzwyczaic do tych wszystkich zmian ;)
Dzisiaj mnie troszke brzuchol pobolal tak na okres jakby, piersi tylko bola jak dotkne (no w nocy bez stanika to nawet bardzo bola) i mam wzdecia ale to juz od dawna mnie meczy - ale ogolnie czuje sie dzis swietnie w porownaniu z wczoraj :laugh:
 
reklama
Do góry