reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
kaśka nie ja ide do Nowej Soli, chodze do dr K.... więc juz tam pójde, ale rozmyslałam tez Sulechów, ale mi to troche daleko
 
Do moich dolegliwości zaliczam ostatnio... swędzenie sutkow. Schodzi mi z nich skóra !!! Smaruje i smaruję, a podrapac tak sie chce. Podobne uczucie, jak schodzi skóra na plecach :-D:-D:-D Zatrudnie jutro M., on baaardzo chetnie mi ulży :-p:-D
 
Mnie boli spojenie łonowe - najbardziej jak poleżę sobie i chcę wstać oraz podczas kucania.
A dziś na wizycie zapomniałam spytać lekarza czemu tak się dzieje.
Mam nadzieję, że nie rozejdzie się to spojenie łonowe i po jak i do samego porodu będzie ok.
 
A ja nie mogę zbyt długo wytrzymać w pozycji siedzącej, bo strasznie mnie kłuje pod prawą piersią ,,to chyba jakaś kolka jest jak już wstanę , przejdę się to przechodzi, ostatnio nawet w nocy za długo leżalam na lewym boku to mnie też tak boleć zaczęło...

Czasem też na siedząco żle mi sie oddycha nie mogę tak głęboko odetchnąć bo mnie jakoś tak przytyka

6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png
 
malaulka mam dokladnie to samo:)mi sie wydaje ze po prostu nasze dzieci coraz wiecej miejsca zajmuja w brzuchu i teraz wszedzie badzie nas uwierac...bo jak sie wyprostuje to przechodzi
 
Ja znow dzis w nocy sie meczylam,ach ten kregoslup:zawstydzona/y:.Mala tez cala noc sie przewracala...Od nie pamietnych czasow wczoraj zwracalam wieczorem i od rana mnie mdli,takze dziewczyny dzis odpoczywam caly dzien!!!
 
reklama
spoko jeszcze tylko 3 miesiace dziewczyny!!!!! wytrzymalysmy tyle to te 3 ostatnie to pryszcz:D poza tym najprzyjemniejsze--ja niedlugo ruszam na zakupy:D dzidziusiowych rzeczy:) ja skarzesie TYLKO na grzybice ktora neka mnie od poczatku i ciagle do mnie wraca:) no i na to ze moja dzidzia czasami tak mocno sie rusza ze sie o nia boję!normalnie nie dosc ze praktycznie nigdy nie spi to jeszcze tak kopie jakby dziala jej sie krzywda....:(moje wkrecy wiem--ale same wiece jakie mysli czasami gluie przychodza nam do glowy...z przewrazliwienia mysle,...
 
Do góry