reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe stylizacje ;)

Dołączył(a)
30 Lipiec 2013
Postów
4
Witam,
będę Wam wdzięczna za opinię co myślicie o takich stylizacjach ;)
Pozdrawiam
SheMorka
 

Załączniki

  • SheMore pregnant grey_edytowany-1.jpg
    SheMore pregnant grey_edytowany-1.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 272
reklama
Nie podoba mi się w ogóle. Moim zdaniem każda przyszła mama powinna szukać "własnej stylizacji". Nie wzorując się na innych, a już na pewno nie wybierać gotowych rozwiązań...Zachęcam do odwiedzenia kilku lumpeksów;) Z pewnością znajdziemy coś, co Nas zainspiruje, zyskamy pełną swobodę (ciążowe ubrania w sklepach z używaną odzieżą nie są drogie!).
 
Stylizacje są całkiem w porządku, takie zupełnie zwyczajne, ale na pewno wygodne. Sama chętnie zaglądam od czasu do czasu na dział ciąża i macierzyństwo i przeglądam, czy coś się zmieniło w ciążowej modzie, ale na szczęście cały czas stawia się na komfort przyszłej mamy.
 
sukienki są najlepsze w ciąży, bardzio się wygodnie w nich czułam teraz nie wiem czy zostawić na kolejna czy zwężać
 
reklama
Ja tam wolałam wygodne koszulki oraz bluzy za tyłek plus dodatkowo ciążowe legginsy. Aktualnie sobie siedzę w takiej bluzie i legginsach na łózku i sobie piszę ;) Sukienki również są ok, ale chodziłam w nich jedynie w czasie gorącego lata. Teraz niekoniecznie byłyby dla mnie wygodne (no wiecie - rajstopy i te sprawy).
Lubię oryginalne wzory. Podobnie jak mój mąż. Co ciekawe teraz jak jestem taka grubaśna wymieniamy się bluzami z uwagi na to, ze wiele z nich ma wzory unisex: frazesy.com/dla-niej/bluzy
Bluza-unisex-z-kapturem-Lesny-wladca.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry