reklama

ciekawy pomysł dla bezrobotnych

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez eurodialog, 22 Wrzesień 2008.

1. eurodialog

eurodialog Początkująca w BB

Zapraszamy wszystkie osoby niepracujące, wychowujące dzieci, pragnące powrócić aktywnie na rynek pracy.Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne lub nieaktywne
    zawodowo z województwa łódzkiego na szkolenie: Profesjonalny
    Pracownik Biurowy. Kurs jest całkowicie bezpłatny (finansowany przez
    UE), trwa rok, w programie jest kurs języka angielskiego (możliwe
    różne poziomy, 120 godzin), kurs komputerowy, kurs obsługi biura.

Zajęcia odbywają się w Łódzkim Domu Kultury, który jest w pełni
    przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy dostaną zwrot kosztów transportu, dodatki szkoleniowe,
    dla soób posiadających dzieci zapewniona jest opieka nad dziećmi w
    czasie trwania kursu.

Startujemy w połowie października.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 0 665 888 488 lub 42 633 59 20

2. monula

monula Początkująca w BB

Hej czy macie moze namiary na jakas sprawdzona nianie? Moja corcia ma 6 mcy wiec niedlugo musze wracac do pracy:-(

Pozdrawiam

3. reklama
  4. Dominikaak

Dominikaak Zaangażowana w BB

Hej .Ja wlasnie szukam zajecia jako niania.Mam 20 msc synka i czas juz wrocic do jakiejs pracy.Naszym synkiem zajmuje sie maz wiec moge spokojnie zajac sie innym maluszkiem.

5. viki31

viki31 mama Damiana i Pabla:)

dominika ja potrzebuje kogos dorywczo do pawła. powiedzmy dwa razy w tygodniu, na dwie trzy godziny. pozniej bede potrzebowała czesciej. jesli jestes zainteresowana to napisz na priv. mieszkam na zielonym romanowie i w gre wchodziłby twoj dojazd do mnie.

6. nigela

nigela Początkująca w BB

witajcie dziewczyny :)

Rusza w Łodzi projekt-"Mama Kreatywna Mama pracująca"

Adresatami projektu są mamy powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, oraz te, które chcą dopiero rozpocząć swoją karierę zawodową.
    Projekt obejmuje swoim zasięgiem Łódź oraz powiat zgierski i tomaszowski.
    Kobiety, uczestniczące w projekcie wezmą udział w szkoleniach z zakresu: promocji zdrowia, edukacji alternatywnej, psychoedukacji; ponadto, w warsztatach oraz skorzystają z konsultacji z doradcą zawodowym.

więcej na www.mamakreatywna.pl

7. nigela

nigela Początkująca w BB

:) przedłużyli rekrutację... spieszcie się tym bardziej,że to dla bezrobotnych

Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2009
  8. nigela

nigela Początkująca w BB

chciałam was zainteresowac i zachęcić do udziału w ciekawym i co ważne :) darmowym projekcie Mama kreatywna- Mama pracująca -szkolenia, doradztwo,coaching.
    (udało sie i jeszcze mozecie sie zgłaszać)

Rekrutacja właśnie trwa-
    Nabór do pierwszej edycji projektu „Mama kreatywna – Mama pracująca” (01.06.2009 – 31.10.2009) trwa do 29 maja 2009r.

Adresatami projektu są mamy nie majace zatrudnienia (lub, które stracą pracę po urlopie macierzyńskim/wychowawczym) powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, oraz te, które chcą dopiero rozpocząć swoją karierę zawodową.
    Projekt obejmuje swoim zasięgiem Województwo Łódzkie

Więcej informacji znajduje się na stronie
    www.mamakreatywna.pl

Projekt Mama kreatywna-Mama pracujaca realizwany przez Instytut Spraw Obywatelskich jest współfinasowany przez Europejski Fundusz Społeczny​
    pozdrawiam

Ostatnia edycja: 7 Maj 2009
  9. babysister

babysister Początkująca w BB

Ja po przeczytaniu wszystkich informacji czuję się zachęcona, mysle, ze warto skorzystać z tego projektu.

10. reklama
  11. natka25

natka25 Początkująca w BB

Projekt jest naprawdę super, potwierdzają to uczestniczki I edycji. Zachęcam do zobaczenia ich wypowiedzi na stronie:
    www.mamakreatywna.pl

Tymczasem, ruszyła II edycja szkoleń. Rekrutacja trwa do końca września!
    Zapraszam :)

12. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

A wszystkie trzy posty napisała ta sama osoba zapewne.
    Och pewnie, ze reklama dźwignią handlu, nie? ;-)

Poleć forum