reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia...

Dziś powinnam dostać okres. Nie dostałam ale jeszcze wolę za bardzo się nie cieszyć bo mam wahania do 2 dni . Jednak jest coś co mnie zaskoczyło. Od 2 dni uczucie zatkanego nosa i ból głowy ,rano nie dopiłam kawy bo było mi jakoś niedobrze . Piersi mam napuchnięte i bolą. Jeśli nie dostanę @ to w poniedziałek idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki żeby nie było okresu.
 
reklama
Słyszałam że niektóre kobiety tak reagują na zmiany hormonalne. Nie katar tylko zatkany nos
 
Dziś powinnam dostać okres. Nie dostałam ale jeszcze wolę za bardzo się nie cieszyć bo mam wahania do 2 dni . Jednak jest coś co mnie zaskoczyło. Od 2 dni uczucie zatkanego nosa i ból głowy ,rano nie dopiłam kawy bo było mi jakoś niedobrze . Piersi mam napuchnięte i bolą. Jeśli nie dostanę @ to w poniedziałek idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki żeby nie było okresu.
A nie lepiej zrobić test zamiast bawić się w jakieś domysły? Jeżeli masz już objawy ciążowe, a przynajmniej tak uważasz, to na pewno wyjdzie pozytywny. Tym bardziej, że trwa to już kilka dni.
 
Aaaa, zaskoczę Cię, bo nie zawsze :D Ja mam chore zatoki i jak mnie dopadnie, to się mogę udusić, zero przepływu powietrza, a kataru ani grama :D



Zrobiłaś test?
Ale katar to nie tylko lejąca się wydzielina.
Oprócz pojawienia się wydzieliny z nosa katar objawia się obrzękiem małżowin nosowych i zatkanym nosem
 
Test facelle słupkowy zrobiony 3 dni po terminie@ . Niestety negatywny a bóle jak na okres są nadal 😕
 
reklama
Do góry