reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia?

Dołączył(a)
8 Maj 2023
Postów
11
Test pink strumieniowy czułość 10ml
Zrobiony 3 dni przed spodziewaną @
Widać coś?
 

Załączniki

  • IMG_6668.png
    IMG_6668.png
    428,6 KB · Wyświetleń: 564
reklama
Może i coś tam przebija ale ja powtórzyłabym na Twoim miejscu innej marki test :)
często testy lubią oszukiwać i wybarwiać, trzymam kciuki :)
 
Test pink strumieniowy czułość 10ml
Zrobiony 3 dni przed spodziewaną @
Widać coś?
Myślę, że zamiast się doszukiwać cienia wystarczy powtórzyć test lub iść na betę. Wtedy będziesz miała pewność czy to ciąża czy nie. 😉
 
Coś przebija ale może to być też kreska fabryczna pinki lubią płatać figle. Najlepiej sprawdź z testem innej firmy, lub jeśli masz możliwość idź do laboratorium na beta HCG.
 
Czemu tak szybko robicie testy ja zrobiłam jak tydizen mi się spóźniła miesiączka i wtedy już wyraźną kreska była. W takim przypadku zamiast doszukiwać się cienia drugiej kreski lepiej iść na betę
 
reklama
Do góry