reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi ale ślicznie razem wyglądacie, słodki widok:tak::-):happy2:
Alex tak wprowadzam nowe pokarmy, Karolek lubi szpinak z ziemniakiem, banana, inne to różnie bywa.
A Ty pewnie teraz biegasz za swoim małym sportowcem, bo juz pewnie dobrze chodzi, nie ucieka Ci na spacerkach?:-D
Melka jeśli masz w nazwisku polskie znaki to żądaj, oczywiście:tak:, ja miałam w imieniu to przeszło, ale z nazwiskiem ponoc nie jest tak łatwo.
Mamunia no to dobrze,ze lakarze tak szybko zadziałali;-). A Ty karmiłaś swoich synków piersią?
 
reklama
Medio- Alexa karmiam tylko 2 tyg. a Domcia prawie 6 mies. Chciaam troszkę dłużej ale musiałam brać leki, więc nie miałam wyjscia.
lucin@- a co u ciebie? Masz termin na ten sam dzień co moja szwagierka ale ona jaszcze nie ma żadnych oznak, a ty?
 
Mamunia moj kurczaczek wazyl 3170 ale mi go nie zmierzyli w szpitalu:-( Zrobilismy to w domu centymetrem krawieckim i wyszlo 53cm:-)
Dzis nocka troche lepiej: godzina karmienia (z przerwami bo usypia) i dwie spania;-):-)
Milego weekendu

ps: nie wiem jak wstawiacie zdjecia ale jak ktoras ma ochote zobaczyc moja latorosl to wstawilam w albumie w moim profilu:-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)
Ale leje.... caly dzien!
Medio- chodzi, biega :tak::tak: Na spacerach nie chce w wozku juz siedziec tylko chodzic, ale nigdy tam gdzie ja chce, tylko zawsze w swoja strone.....:-D:baffled: Teraz to sie z nim mam....:sorry2:
tajchi- ja akurat nie zajeta- wynudzona.....:wściekła/y::wściekła/y: To przez ta pogode... Moze u innych choc troche lepiej....:dry: A Kacper juz staje na nozki?
 
Witam mamy,
przepraszam za najscie, ale nie wiem,gdzie moge wstawic ogloszenie :sorry2:
mam do sprzedania wozeczek Baby Jogger City Mini w kolorze zielonym
o taki Baby Jogger City Mini Single - Green : mothercare
jest on hitem sezonu, wyrozniony nagroda Mother&Baby Awards 2008/09

stan: nowy, w pudelku
cena: 170f
wozek jest odpowiedni dla dzieci od 0 do 15kg, rozklada sie na plasko.
ekstremalnie lekki. sklada sie jedna reka (jednym pociagnieciem) do rozmiarow wrecz kompaktowych, ma uchwyt dzieki ktoremu mozna go przenosic jak walizke
ma duzy kosz pod siedzeniem i schowek za oparciem
posiada 5-punktowe pasy zabezpieczajace
wazy jedynie 7,7kg, wiec jest bardzo lekki
jednym z glownych jego atutow jest ogromna budka, ktora po rozlozeniu niemalze zakrywa dziecko
latwy do manewrowania
skretne kolko, wszystkie kola latwo zdejmowane

prosze o kontakt na priv i zapraszam do zakupu/ Marta
 
medio,alex3mayer mój mały anij eszcze pewnie nie siedzi,ani też nie ma ząbków ale za to zamiast siadania to jak mu się daje rączki to on od razy na nóżki sie podnosi,chyba szybciej zacznie chodzić niz siedzieć. araczkowanie to stoina stopach i dłoniach tyłek w górze ale nie przesuwa rączek ani nóżek. jakchce się gdzieś przesunąćto kładzie się na podłodzei ślizga się pełza różne obrał sposoby przemieszczania się. Za to w chodziku lata jak szalony.
Miłego dzionka
 
reklama
Witajcie po dłuższej nie obecności :)
tydzień temu wróciliśmy z PL, trochę odpoczęłam, pogoda niestety nie dopisała, było ciepło ale za to przez 10dni padał deszcz a tylko 3 dni mieliśmy suche. Oliver podroz zniosl rewelacyjnie :-) w jedna jak i w druga strone spal a jak nie spal to rozgladal sie na boki i stroil smieszne minki hihi nalezy bic mu brawo bo po raz pierwszy spedzil w samochodzie 23godziny w jedna strone. Po powrocie mialam tyle zajec ze nawet nie mialam kiedy usiasc przy kompie, Oli potrzebuje juz co raz wiecej uwagi, zwlaszcza ze wizyta u babci nauczyla go noszenia na raczkach i zainteresowania jego osoba 24h na dobe :-D ach ta babcia :-D

koncze bazgrac i pedze poczytac co u was slychac :-)
 
Do góry