reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Olinda- wielkie dzieki :), jak juz sie mauszek urodzi to sobie zamowie z pl ten produkt na plesniawki. od czego maluszki dostaja plesniawki?

mam jeszcze jedno pytanko- jak to jest z ubezpieczeniem dla dziecka w PL, ja place skaldki ubezpieczeniowe tutaj ale co jesli jestem w PL i musze isc z dzieckiem do lekarza, czy ktoras wiec co nalezy zrobic, innego ubezpieczenia w PL nie mam. jestem tam tylko zameldowana.
jeszcze raz wielkie dzieki
Spokojnej nocy xxx


sylwia Olinda ma racje wyrob sobie European Health Insurance Card ja wypelnilam aplikacje przez internet i w ciagu niecalego tygodna karty juz mialam dla siebie meza i moich dzieci:tak:pozdrawiam serdecznie:-)
 
Hmmmm Lucina ja chyba mimo wszystko obstawiam fotelik.
Jeśli to bardziej bezpieczne to pewnie coś w tym jest. I pewnie taka gondolka wystarcza na zdecydowanie krócej niz tradycyjne foteliki.
Ale temat na pewno warty przemyslenia.
Myleene dawaj znac jak rozmowa.
Ja wlasnie mialam wyjść na spacer ale Julka mi pieknie usnela w kołysce. A poniewaz dzisiaj znowu jest marudna to czas ten wykorzystam na jakies małe porządki. pewnie długo nie pospi wiec pewnie wybierzemy sie troszke poźniej :)
Chyba faktycznie dopadł moje szczęście skok 5 tygodnia :)
 
Medio- no faktycznie to dziwne, bo przeciez przy epiduralu cewnikują zawsze, no prawie, bo mnie za drugim razem nie zdążyli, no i miały kobitki problem:-D, a jesli chodzi o szycie to nie było u mnie takiej potrzeby, bo nie pękłam, ani nie byłam nacinana:-), położna po drugim porodzie powiedziała, że chyba jestem z gumy:-D, bo z Domisia był niezły klocuszek:tak:.
 
Zocha jak tam usg????
Mamunia a to fajnie miałaś, a przy pierwszym też nie byłaś nacinana? Ja pękłam przy drugim a przy pierwszym byłam nacinana. To ile Twój synek drugi ważył mój Lolek 4200.
 
MEDIO moje usg super wszystko w jka najlepszym stanie dzidzka moja zdrowa i bedzie miala na imie jessica:tak::-):-):-) ja sie ucieszylam ze to bedzie droga dziewczynka a mezus niedokonca tak mi sie wydawalo :tak:ale on mowi ze najwazniejsze ze jest zdrowe i oczywiscie ttyle ze tyle lat czekal na synka i bedzie mial coreczke no ale coz :-) chyba raczej bede mogla m dac synka z czasem:-)
 
Witam,
syncio wczoraj dal popalic, wiec dzis grzeczny jak aniolek:))
Rozmowa poszla calkiem dobrze, nawet jestem zadowolona, ale jak to stwierdzil moj mezuc, zawsze jest ktos lepszy:(( Bede wiedziec w nastepnym tygodniu, czy tak czy nie:)) Ale niegdy szczescie mi nie dopisywalo.

Lucina mnie sie wydaje, ze gondolki nie mozna stosowac zamiast fotelika. Nawet w szpitalu fotelik chcieli kiedy wypisywali do domu. Poza tym w foteliku dziecko nie poruszy sie podczas gwaltownego hamowania, a w gondoli i owszem, bo przeciez ona jest przypieta, a bejbik tylko w niej lezy swobodnie. Ja mialam fotelik, kolyske, bardzo plaski i jechalam z dzieckiem do PL jak mial 2 mce. Podroz zniosl fantastycznie. Wiec Makta ma racje.

Olinda
dzieciaczki upackane sa slodziutkie:)))

Medio, Mamunia ja nie mialam epiduralu, ale mimo to mialam cewnik...hmmm, ciekawe dlaczego? Moze dlatego, ze porod trwal wieki??
 
Myleena tak a własnie zapomniałam Ci odpisac, mój Lolek jeszcze nie chodzi nawet sam nie stoi.
Trzymam kcuki za Ciebei.
Zocha przecież masz już Igorka więc neiejest źle, co mąż chciał drużynę, hihi, mój tez chciał drugiego synka, no i ma. JESSICA - piekne imię:))))
A jak Twoja waga duży tyjesz, czy mało?
 
reklama
Hej Dziewczyny
Ale pogoda, dziś jeszcze było jak cie mogę ale już wieczorem jak zwykle leje i wieje jakby się ktoś powiesił!! Masakra!! Wczorajszy dzień cały dosłownie przespałam albo przeleżałam na kanapie. Nawet Kubunio widział,że z mamą coś nie tak i bawił się sam. Kochane dziecko. Strasznie bolą mnie plecy. Ledwo się ruszam i czuję się tak jakbym przeniosła z tonę węgla!!
Do tej pory przytyłam 6 kg i nie tyję za dużo na tydzień więc dziwię się, że siada mi kręgosłup. W tym samym momencie z Kubą już przytyłam 13 kg.
Co do znieczulenia to zależy na co się kobitka nastawi. Ja rodziłam Kubę 22 godziny i beż żadnego znieczulenia chociaż miałam bóle krzyżowe przez cały czas i skórcze co 3 min. Bolało to fakt ale nie było nie do wytrzymania. Teras też nie chcę nic bo wiem, że wszystko ma wpływ na dziecko a jak już urodziłam pierwsze to następne też urodzę.
Medio mój kubuś zaczął chodzić jak miał rok i 2 m-ce i późno zaczął raczkować więc nie ma co się martwić ;-)
Zocha gratuluję dziewczyneczki, mąż niech nie będzie taki wymagający w końcu co zrobił to ma :-D:-D:-D:-D:-D Czy planujecie jeszcze jedno bobo dla wyrównania wyniku czy pozostaniesz przy przewadze babek w domu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry