reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mnie dopadło po Świętach paskudne przeziębienie... ciekawe czy mi do soboty przejdzie...
Leczę się domowymi sposobami-w poprzedniej ciąży też tak musiałam, bo w aptece nie dostałam nic: ani kropli do nosa, ani syropu... A może jednak jest coś co możemy brać w ciąży?
 
reklama
hania ja wprawdzie nie w ciazy ale karmie piersia i w aptece powiedzieli ze moge brac paracetamol i nic innego nie poleca, mam isc do lekarza. Do lekarza nie poszlam bo wizyty umaeiaja teraz na za 2 tygodnie ;)
Biore witamine C, paracetamol na noc, uzywam Breath Right na zapchany nos (to sa takie paseczki ktore rozszerzaja kanal w nosku i latwiej oddychac, nie zawieraja lekow, mi pomagaja) i Soothers Hallsa na gardlo (sprawdzilam skladniki i tez nie ma lekow). No i po 3 dniach jest duzo lepiej, nawet szybciej niz zwykle... moze dlatego ze bylam szczepiona na grype?
 
hania ja wprawdzie nie w ciazy ale karmie piersia i w aptece powiedzieli ze moge brac paracetamol i nic innego nie poleca, mam isc do lekarza. Do lekarza nie poszlam bo wizyty umaeiaja teraz na za 2 tygodnie ;)
Biore witamine C, paracetamol na noc, uzywam Breath Right na zapchany nos (to sa takie paseczki ktore rozszerzaja kanal w nosku i latwiej oddychac, nie zawieraja lekow, mi pomagaja) i Soothers Hallsa na gardlo (sprawdzilam skladniki i tez nie ma lekow). No i po 3 dniach jest duzo lepiej, nawet szybciej niz zwykle... moze dlatego ze bylam szczepiona na grype?

Zaczęłam właśnie drugi trymestr i wczoraj wzięłam paracetamol, bo wcześniej się bałam...
Na szczęście już mi przechodzi, katar mniejszy, tylko mam bardzo podrażnioną skórę pod nosem i usta...

Widzę, że też klikasz ze Szkocji :-) A skąd dokładnie? Bo ja ze stolycy, czyli z Edi ;-)
 
Ja mieszkam w Dunfermline, jakies pol godziny jazdy od Ediego :) Mam nadzieje ze czujesz sie lepiej :)
Paracetamol mozna na pewno brac w kazdym okresie ciazy, tylko ibuprofemu nie mozna po 19 tyg bo moze zle wplynac na serduszko (ja tam wolalam w ogole nie brac).
 
Ja mieszkam w Dunfermline, jakies pol godziny jazdy od Ediego :) Mam nadzieje ze czujesz sie lepiej :)
Paracetamol mozna na pewno brac w kazdym okresie ciazy, tylko ibuprofemu nie mozna po 19 tyg bo moze zle wplynac na serduszko (ja tam wolalam w ogole nie brac).

Znam troszkę Dunfermilne-jeździliśmy tam do Primarka :-D A teraz mamy swojego i pewnie nie będzie okazji już się tam wybrać... piękne macie opactwo i ten park :-)

Ibuprofenu też wolę nie brać, ale gdzieś wyczytałam że Paracetamolu też się nie powinno brać na początku ciąży. Teraz już mi odpukać trochę lepiej. Jednak nie ma to jak mleko z czosnkiem, herbata z sokiem malinowym i syrop z cebuli ;-)
 
Witam się po świętach:-)
bajeczka
mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze i ściskasz już maleństwo
ja jutro biegnę na scan połówkowy trzymajcie kciuki no i mam nadzieje że w końcu dowiem się kto jest tym lokatorem;-)
uuff jak dobrze że już po świętach bo ile można było jeść:-D i leniuchować
pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny.

Zaniedbalam troche forum ale 3 dni przed swietami rodzinka z Polski przyleciala i szalelismy na zakupach.W wigilie chrzcilam Olivke i w sumie dopiero w 1 dzien swiat mialam chwile zeby usiasc ale tak mnie te swieta wymeczyly ze nie mialam sily nawet przy laptopie za duzo siedziec i nie chcialo mi sie klikac.

Karis,Joasia
jak po scanach? kogo nosicie w brzuchach?? Ja mam scan 18 stycznia i w sumie bedzie to 19 tygodni bo przesuneli mi termin na 16 czerwca.

Bajeczka odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry