reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Zawsze wszystko co nowe budzi lęk, a potem okazuje się, że nie potrzebnie to wszystko. Ja z reguły taka panikara, no i dodatkowo, że języka nie znam dobrze, że to pierwsze, że taka młoda jestem i jak widać nie potrzebnie ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Ja rowniez mam dobre doswiadczenia i wspomnienia ( mam 5 letniego synka) i mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie, jestem w 27tc :) Co prawda w obecnej ciazy mialam problemy i gdyby nie prywatny gin to nie wiem jakby to sie skonczylo... Jednak teraz jestem naprawde zadowolona,mam bardzo dobra opieke, i kontrole co 4 tyg poniewaz moja mala ma problem z nerka i musi byc pod stala obserwacja az do porodu. Na dzien dzisiejszy nie moge powiedziec ani jednego zlego slowa odnosnie opieki w UK....

Pozdrawiam Was serdecznie :-)
 
ja przypominam sobie tylko jeden taki przypadek,gdy w 8 tc zaczelam krwawic i pojechalam do szpitala. Na miejscu zrobiono mi test ciazowy i tyle...kazano przyjsc za 4 dni na skan...gdybym przez te 4 dni starcila dziecko rozszarpalabym tam wszystkich pokolei.takto wszystko bylo dobrze:)z poloznych ktore przychodzily do domu tez bylam zadowolona. Wizyty trwaly krotko,ale dla mnie to dobrze. Polozna zwazyla dziecko,jak mialam jakies pytanie to odpowiadala jak nie to szla do domu...nie meczyla mnie pytaniami
 
Hej Dziewczyny:)

Chcialabym sie przywitac i dolaczyc do Was jesli mozna:) Jestem w pierwszej ciazy i troche sie wszystkiego obawiam. Nie tego, ze sobie nie poradzimy ale wiekszosc z nich wynika z roznic w prowadzeniu ciazy. Jutro zaczynamy 9 tydzien. Jak dotad mialam jedno USG w Polsce (szczesliwie zlozylo sie , ze akurat planowalam wyjazd) i wszystko w porzadku.
Mozecie mi powiedziec jak dlugo czekalyscie na list od poloznej z data pierwszego skanu tutaj? U GP bylam ok 6 tc i jak dotad cisza. W miedzyczasie zmienialismy przychodnie, ale juz wszystkie informacje(karty zdrowie itp) sa w nowym miejscu.
 
Ja mialam problrm w 10tc...oczywiscie nie wiedzieli dlaczego??? nawet nie umieli stwierdzic po usg...hhmmm...a moja ginekolog po kilku minutkach powiedziala mi co jest przyczyna, odklejalo mi sie lozysko. Dostalam progesteron plus 2 miesiace L4 w tym 4 tyg lezenia uffff....Warto bylo :-) jeszcze 11 tyg i mala bedzie z nami :-)
 
gosiak85 pierwszy skan w uk jest w 12 tc,potem w 20. Sa tylko dwa podczas calej ciazy,no chyba,ze jest cos nie tak to moga zrobic dodatkowy. ja jak bylam na wizycie u poloznej w 10 tc to dala mi numer telefonu i sama musialam sie umowic na skan,ale byc moze to zalezy od szpitala.
Nikah...mi tez po skanie nie powiedzieli daczego zaczelam krwawic,powiedzieli tylko,ze wszystko jest okey,a za tydzien mialam kolejne krwawienie i kolejna wizyte w szpitalu,na ktorej tez nie dowiedzialam sie co sie dzieje.
 
nie ma się czego obawiać tu pomogą bez łapówek:laugh2: nie bać się pytać o wszystko w czym są wątpliwości:tak:
co do listu ze szpitala odnośnie scanu to jeżeli do 10 tk nie przyjdzie to atakuj położna bo w zasadzie wszystkie wizyty umawia się 2 tygodnie do przodu lepiej zadzwoń do położnej i się zapytaj przez a może zminialiście miejsce zamieszkania?
 
reklama
hej dziewczyny ja tak sie troche wtace miedzy was i mam pytanie dotyczace jak wyglada mniej wiecej zycie w angli z dzieckiem , moja dobra znajoma chce tam teraz wyjechac razem z dzieckiem do swojego chlopaka on tam jest chyba 3 miesiace dopiero dzidzia bedzie miala 6 miesiecy i jak to wyglada jezeli chodzi o szczepienia o ubezpieczenie , ona sie tak porywa zeby tam jechac a sama nie jest pewna jak to tam wyglada a od niej facet jest no powiedzmy bardzo fantazyjnym w opowiadania czlowiekiem :/ on mysli ze kupienie kojca dla malej a pozniej mleka to wszystko:( moze cos powiedziec na temat zycia tam o opiece medycznej ( oni nie zbyt znaja jezyk praktycznie w ogole go nie znaja) moja znajoma nawet niewie jak bedzie ubezpieczona:/
 
Do góry