reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ja dziś też byłam na wizycie tyle, że w szpitalu. Robili mi ktg u usg. Już wiem kiedy mam te skurcze przepowiadające. Ja jak zwykle nie byłam pewna. Widać było na ktg. Na usg wyszło, że Mały ma 2850g, mniej niż dwa tygodnie temu na wizycie prywatnej. Pani dr oczywiście nie kazała się denerwować, bo tolerancja błędu to podobno nawet 400g. Hmm ciekawe czyj aparat lepszy, dokładniejszy. Dowiem się może już za 10-12 dni. Za tydzień 6/09 też mam wizytę, już u mojego doktora. Ciekawe co on powie. Ogólnie mówił, że raczej mniejszy synek będzie, max 3,5kg. Choć my z mężem nie jesteśmy mali i wagowo i wzrostowo, ja mam 1,7m. Do tej pory chodziłam tylko prywatnie do mojego lekarza, który mnie wysłał do kliniki. Do kliniki po transferze już nie wróciłam. Tylko dzwoniłam poinformować, że jest ciąża i hiperka. Co do porodu, to mój mąż planuje w ogóle na czas porodu uciec ze szpitala i wrócić jak już będzie po wszystkim, ha ha. Może i lepiej. Jakoś nie mam na to ciśnienia.
Wiesz mój mąż tez sie bal i bronił przed porodem ale nie wyobrażam sobie żeby go nie było. Bardzo mi pomógł i był dla mnie wsparciem . Teraz tez sie boi ale nie ma wyjścia .
 
Dziewczyny Ja już po wizycie . Ledwo się dowlokłam bo od wczoraj znowu walczę z migrena . Skierowała mnie do neurologa bo jej się nie podobają te moje ataki . Ogólnie cała reszta super . Odstawiam większość leków i zostaje tylko Acard , Clexan, Euthyrox i witaminy . Dostałam tez zielone światło na seks co wzbudziło w nas przerażenie [emoji33] po tylu miesiącach az dziwnie na sama myśl . Teraz co najważniejsza naszej niuni nic nadal nie wyrosło wiecie dalek kupować różowe ciuszki , wazy 209 i wszystkie parametry są super . Na usg nie chciała się obrócić żaby zrobić ładne zdjęcie i tylko widać było jej wielkie oczy po Mamusi [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super[emoji7] [emoji7] [emoji9]
 
U mnie w sygnaturze pisze wszystko. Miałam transfer 2 dniowego zarodka . Właściwie 2 dwóch ale tylko jeden chce przyjść na świat.
Nie wiem co to znaczy u mnie w sygnaturze? I byłam ciekawa ile wcześniej miałaś podane zarodki, chciałam porównać Twój termin porodu do mojego.
 
reklama
Do góry