reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziś się urodziła moja córcia Jagoda 49 cm i 3540 .Pojechałam na ktg Pani mnie zbadaja powiedziała że mogę zostać jeśli chce bo rozwarcie małe jest i wszystko pootwierane.Maz walizkę przyniosl pojechal odwieźć syna do siostry.Ja sobie leżę super dali znieczulenie potem środek na rozwarcie i skurcze .Mąż przyjechał mówię kurczę czuje jakby zaraz miała wyjść. Dzwonię po pielęgniarkę ta mówi to już!!!2 parcia i miałam ja przy sobie.Czuje się super!Jestem szczęśliwa!
 
Dziś się urodziła moja córcia Jagoda 49 cm i 3540 .Pojechałam na ktg Pani mnie zbadaja powiedziała że mogę zostać jeśli chce bo rozwarcie małe jest i wszystko pootwierane.Maz walizkę przyniosl pojechal odwieźć syna do siostry.Ja sobie leżę super dali znieczulenie potem środek na rozwarcie i skurcze .Mąż przyjechał mówię kurczę czuje jakby zaraz miała wyjść. Dzwonię po pielęgniarkę ta mówi to już!!!2 parcia i miałam ja przy sobie.Czuje się super!Jestem szczęśliwa!
Cudowna! [emoji8]
I super porod [emoji4]
Gratulacje!!
 
Dziś się urodziła moja córcia Jagoda 49 cm i 3540 .Pojechałam na ktg Pani mnie zbadaja powiedziała że mogę zostać jeśli chce bo rozwarcie małe jest i wszystko pootwierane.Maz walizkę przyniosl pojechal odwieźć syna do siostry.Ja sobie leżę super dali znieczulenie potem środek na rozwarcie i skurcze .Mąż przyjechał mówię kurczę czuje jakby zaraz miała wyjść. Dzwonię po pielęgniarkę ta mówi to już!!!2 parcia i miałam ja przy sobie.Czuje się super!Jestem szczęśliwa!
Witaj na świecie Ślicznotko
Gratulacje dla dzielnej Mamusi ❤❤❤
Trzymajcie się ciepło
 
Dziś się urodziła moja córcia Jagoda 49 cm i 3540 .Pojechałam na ktg Pani mnie zbadaja powiedziała że mogę zostać jeśli chce bo rozwarcie małe jest i wszystko pootwierane.Maz walizkę przyniosl pojechal odwieźć syna do siostry.Ja sobie leżę super dali znieczulenie potem środek na rozwarcie i skurcze .Mąż przyjechał mówię kurczę czuje jakby zaraz miała wyjść. Dzwonię po pielęgniarkę ta mówi to już!!!2 parcia i miałam ja przy sobie.Czuje się super!Jestem szczęśliwa!

Ja też chcę taki szybko poród 😍😂😂

Gratuluję jeszcze raz, jest prześliczna 😍😍 cieszę się, że poród odbył się bez komplikacji i w miarę bezboleśnie 😘😘 duuuzo zdrowia dla Was kobietki 😍
 
reklama
1590157083_furegn_500.jpg
 
Do góry