reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

dziewczyny kochane która z Was rodzi we wrześniu?? ja mam nadzieję że jeszcze jakaś się znajdzie wrześniowa mamuśka bo nie chcę się pierwsza i sama rozpakować z naszego grona :)
 
reklama
Dziewczyny przekazujcie dalej, że istnieje taki wątek na swoich podforach. Napewno w każdym miesiacu jest kilka cięzarówek z naszej okolicy. Mam wrażenie, że trudno znaleźć fora regionalne i mało osób tutaj trafia;-)
Im nas więcej tym lepiej, rozmowa z pewnością zacznie się nam kleić:-)
 
jest jedna dziewczyna z Bytomia ale mam troche drogi z Rudy Śląskiej do Bytomia i pewnie nie będziemy w tym samym szpitalu rodzić. ale podzielę sie z Wami przeżyciami jak już urodzę :)
 
ja 12 października.... chyba, ze lekarz zdecyduje jednak o cc wtedy zapewne 2 tyg wcześniej i wyjdzie jeszcze wrzesień...
 
Na samym początku ciąży wylądowałam w szpitalu w Świętochłowicach, początkowo na ginekologii, później na porodówce, gdzie mogłam poobserwować co i jak. Powiem tak - z rozmów z dziewczynami przed i po porodzie wywnioskowałam, że są zadowolone, zresztą oddział wyremontowany. Sale przedporodowe mają po 4 łóżka, poporodowe po 3 łóżka. Ale powiem szczerze, że mimo że nie poznałam pewnie wszystkich lekarzy tam pracujących, jakoś zaufanie miałam tylko do ordynatora. Zresztą chodzę do dr Horzelskiej, ona pracowała w tym szpitalu i sama powiedziała mi wprost jak szłam do szpitala, że mam kierować się do ordynatora, bo tylko jemu ufa. Ja spotkałam się z lekarzami, z których jeden cały czas chodził uradowany jakby na chaju był albo jakby cos wypił, druga lekarka na porannych obchodzie sama opowiadała pielęgniarce, że wiećzorem była na imprezie, bo Zośki było i kolega jej zadzwonił, żeby przyszła na 6 za niego i ona dzisiaj jest zmęczona.... Dobrze wiedzieć, że leczą nas profesjonaliści.
Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o szpitalu na Łagiewnickiej w Katowicach, tyle że trzeba pod koniec ciąży iść do nich na kilka wizyt, żeby tak skierowali, a cemna wizyty to koszt ok. 200 zł.
Zastanawiam się nad tymi dwoma szpitalami, zwłaszcza, że mieszkam 100 m od tego w Świętochłowicach :-)
 
Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o szpitalu na Łagiewnickiej w Katowicach, tyle że trzeba pod koniec ciąży iść do nich na kilka wizyt, żeby tak skierowali, a cemna wizyty to koszt ok. 200 zł.
Zastanawiam się nad tymi dwoma szpitalami, zwłaszcza, że mieszkam 100 m od tego w Świętochłowicach :-)

Ten szpital o którym piszesz to szpital na Łubinowej. Kilka postów wyżej podałam link do strony internetowej :-)
 
reklama
ja mam zamiatr rodizc albo w tychach ( ladna prorodowka bo bylam:)) albo w mikolowie gdzy tam jest opcja znieczulenie jak zdaze to do mikolowa jade :) a jak nei to sie pomecze i w tychach
 
Do góry