reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

Najwazniejsze, żeby dziecko sie zdrowe urodziło, a reszte sie przeżyje jakoś ;-) choć jeśli okaże się, że jednak będe miała cc to raczej będę szukała dobrego szpitala.
 
reklama
Witajcie, dołączam do Was :-)
Co prawda ze Śląska nie pochodzę, gorolka ze mnie z Podkarpacia, ale od 3 lat mieszkam i pracuję w Rybniku. Rodzić też zamierzam w Rybniku, szpital jak szpital, mój lekarz w nim pracuje i ufam mu. A znieczulenie też dają za darmo, tylko nie wiem jak chętnie je rozdają ;-) A i tak nie ważne gdzie, ważne żeby się dzieciątko zdrowe urodziło :tak:
Pozdrawiam wszystkie mamuśki, te mniej i bardziej zaawansowane. Widzę, że my tu z nemesis666 wiedziemy prym jeśli chodzi o zaawansowanie. A termin porodu mamy podobny :)
 
Oo witaj elinek :-) rybnik fajne miasteczko :) zwłaszcze, ze stamtąd mój chrzestny adoptował 2 dzieci :) ciekawe która pierwsza poleci hehe :) ja już chcę mieć za soba to wszystko:tak:
 
Pasibrzuch- Słyszałam, że w szpitalu zmienił sie personel. Nie wiesz czy dr Horzelska tam nadal pracuje? Rozważałam chodzić do niej prywatnie. Narazie chodzę z NFZ do lekarki w Katowicach, ona pracuje w szpitalu na Raciborskiej. Narazie rozważam dwa te szpitale, ale chyba byłabym spokojniejsza gdybym rodziła w Świonach bo mam bliżej. Poza tym chciałabym się zdecydowac na jakąś przyszpitalną szkołę rodzenia i trochę wcześniej chcę podjąć decyzję o wyborze szpitala.
 
Pasibrzuch- Słyszałam, że w szpitalu zmienił sie personel. Nie wiesz czy dr Horzelska tam nadal pracuje? Rozważałam chodzić do niej prywatnie. Narazie chodzę z NFZ do lekarki w Katowicach, ona pracuje w szpitalu na Raciborskiej. Narazie rozważam dwa te szpitale, ale chyba byłabym spokojniejsza gdybym rodziła w Świonach bo mam bliżej. Poza tym chciałabym się zdecydowac na jakąś przyszpitalną szkołę rodzenia i trochę wcześniej chcę podjąć decyzję o wyborze szpitala.

moniat84, dr horzelska juz nie pracuje w szpitalu, a przyjmuje we wtorki i czwartki 16:00-18:00 (jakby co radze byc wcześniej, bo czasami jest od 15:30) na Kubiny 3, nr tel. 601 455 059. Do 11.08 jest na urlopie :-)
 
oj dziewczyny jak patrzę na te wasze suwaczki i tyle dni tam jeszcze do porodu niektóre macie to mi się przypomina początek ciąży i nawet nie wiem kiedy to zleciało. pierwszy tydzień sierpnia za nami a we wrześniu mam rodzić. nie dociera to do mnie jeszcze że tak mało czasu mi zostało :)
 
cześć dziewczyny to i ja się przyłącze :tak:
Ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej i tam też zamierzam rodzić ;-) chociaż myślałam również o 2-ce w Sosnowcu ale zważywszy na to że to już jedyna porodówka i tłoczno jakoś :szok: stwierdziłam że jednak zostanę przy swoim szpitalu a źle nie jest bo już jeden poród tam mam za sobą :tak:prawie dwa lata temu (w październiku) urodziłam tam córeczkę Nikolę :-) teraz zostanę styczniową mamą :-p no chyba że się Orzeszkowi przywidzi wyjść wcześniej to może jeszcze grudzień zaliczę :sorry2:byle tylko mu się nie ubzdurało w Sylwestra pojawić :rofl:
 
witam dziewczyny i ja się przyłączę do was- jestem z Mysłowic i termin porodu mam na 1 września ,jeśli mi nie zamkną szpitala w Mysłowicach to właśnie tu zamierzam urodzić naszego synka Jakuba. Mam pytanie do ciebie AbEja bo widzę ,że jesteś z Mysłowic- w jakiej okolicy mieszkasz
 
No to ja też się przyłączam. Jestem z Rybnika. Witam koleżanki wrześniówki: Elinek, henrietta, nemesis. Ja będę rodzić w Rybniku (z resztą wielkiego wyboru tu nie mamy ;-)) ale rodziłam tam pierwszego synka i nie narzekam.
 
reklama
witam dziewczyny i ja się przyłączę do was- jestem z Mysłowic i termin porodu mam na 1 września ,jeśli mi nie zamkną szpitala w Mysłowicach to właśnie tu zamierzam urodzić naszego synka Jakuba. Mam pytanie do ciebie AbEja bo widzę ,że jesteś z Mysłowic- w jakiej okolicy mieszkasz

hej henrietta :-) jMieszkam na Mikołowskiej. Mogłabym pójść do porodu w kapciach, ale ten szpital jakoś mnie nie przekonuje :-) nawet nie wiedziałam, ze chcą go zamknąć! dlaczego?
 
Do góry