reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

witam dziewczyny i ja się przyłączę do was- jestem z Mysłowic i termin porodu mam na 1 września ,jeśli mi nie zamkną szpitala w Mysłowicach to właśnie tu zamierzam urodzić naszego synka Jakuba. Mam pytanie do ciebie AbEja bo widzę ,że jesteś z Mysłowic- w jakiej okolicy mieszkasz

A zamierzają zamknąć szpital? Pytam z ciekawości, bo jestem z Mysłowic, tzn. mieszkałam tam 23 lata, a teraz mieszkam w Świętochłowicach.
 
reklama
hej henrietta :-) jMieszkam na Mikołowskiej. Mogłabym pójść do porodu w kapciach, ale ten szpital jakoś mnie nie przekonuje :-) nawet nie wiedziałam, ze chcą go zamknąć! dlaczego?


zbuntowali się anestezjolodzy a bez nich wiadomo porodówka nie może istnieć- ja rodziłam tutaj pierwsze dziecko i właściwie nie narzekałam, a w maju moja siostra urodziła córeczkę i podobno jest bardzo dobra opieka ,młode położne, więc chyba nie będę kombinować tym bardziej ,że chodzę do lekarza , który u nas pracuje.Ja mieszkam na W.Skotnicy może się znamy z widzenia
 
zbuntowali się anestezjolodzy a bez nich wiadomo porodówka nie może istnieć- ja rodziłam tutaj pierwsze dziecko i właściwie nie narzekałam, a w maju moja siostra urodziła córeczkę i podobno jest bardzo dobra opieka ,młode położne, więc chyba nie będę kombinować tym bardziej ,że chodzę do lekarza , który u nas pracuje.Ja mieszkam na W.Skotnicy może się znamy z widzenia


kto wie, możliwe, chociaż ja mieszkam w Mysłowicach od 2 lat dopiero :-)
 
Witam, dołączam do grupy.
Sosnowiec się kłania.
Mam 2 pytania.
Potrzebuję informacji na temat szpitala nr. 2 w Sosnowcu. Został tylko ten :szok:

Do Mysłowiczanek.
Czy dr. Jach nadal pracuje w Mysłowicach??
Tam rodziłam 1 dziecko 6 lat temu :-) Boże jak to zleciało :-D
 
Ja niestety nie pomogę, nie znam ani szpitala w Mysłowicach (jedynie z internetu i opinii koleżanki, która na swoje nieszczęście tam wylądowała jakiś czas temu) ani dr Jach...
 
pracuje na pewno w przychodni na Wyspiańskiego więc myślę ,że w szpitalu też nadal jest, a postać naprawdę wyjątkowa- gdybym jej wierzyła miałabym dzisiaj 15-letnią córkę -tak niektórzy ginekolodzy potrafią rozpoznać ciążę
 
Cześć dziewczyny!:-) A macie jakieś zdanie na temat CSK w Ligocie? Zastanawiam się nad tym szpitalem, bo mój gin chce mnie tam skierować. Wcześniej myślałam o Raciborskiej.
Hej Dagmar;-):-D
 
reklama
Do góry