reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

Pierwsze kopniaczki poczułam w 20 tygodniu. Wcześniej od ok 16tyg delikatne łaskotanie poniżej pępka. Nie byłam do końca pewna, czy to aby na pewno to, bo to moja pierwsza ciąża. Dużo dziewczyn na forum opisywało "motylki w brzuchu". Teraz Mała tak szaleje, że jak leże przed TV to mi się cały brzuch rusza, hehehehe:-):-):-)
Dziewczyny, niedawno byłam w Silesii, są fajne body dla maluchów z długim rękawem, bez nogawek w Tesco. Wszystko w jednym koszu, trzeba trochę ponurkować;-) ale myślę, że warto. Za 2 szt. płaciłam 11zł. Gatunkowo bardzo fajne.

Ja wczoraj czułam coś dziwnego i nie wiem czy to dziecko.
Siedziałam przed kompem, wiadomo że brzuch "złamany" i tak, jakby mi się maleństwo oburzało, że tak go ściskam i poczułam pod sercem takie mocne łaskotanie :-D nie jestem pewna co to było :-)
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Dopiero teraz odkryłam ten wątek :-)!!! Jestem ze Świętochłowic i zamierzam rodzić w tamtejszym szpitalu na chorzowskiej... Ktoś cos o nim wie?? Ja nie wiem nic. W świętochłowicach mieszkam od marca:sorry2:

Też się zastanawiam nad tym szpitalem. Opinie ma bardzo dobre. Na forum BB jest dużo informacji: https://www.babyboom.pl/forum/zlota-lista-f51/szpital-w-swietochlowicach-6427/

Zapraszam Cię na Świętochłowicki wątek: https://www.babyboom.pl/forum/slask...becne-i-te-przyszle-zapraszam-na-forum-18317/

Dziewczyny zapraszam na wątek "Mamuśki ze Śląska (...)".
Im nas więcej tym lepiej,
a przecież mimo, iż niektóre z Was są jeszcze "podwójne" to już jesteście mamuśkami :-)
Niepotrzebnie stworzony wątek tak naprawdę.

Może całe podforum regionalne sprowadźmy do jednego wątku, a po co wogóle są podfora przyszłych mam i dzieci urodzonych w danym roku. Przecież tam wiecznie się wszystko powtarza. (bez komentarza) Znam już przypadki na tym forum, że moderator uważał wątek za nie potrzebny, a tak naprawdę po czasie wątek stał się jednym z bardziej aktywnych na tym forum. Także sorry, mam na ten temat trochę inne zdanie. Jak będzie z tym wątkiem, po czasie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Moniat84 to wyobraź sobie, że wchodzisz na podforum regionalne a tam : Mamuśki ze Śląska, z Rudy Śl., ze Świętochłwoic, z Chorzowa, z Będzina, z Siemianowic, z Tychów, z Częśtochowy, z Piekar Śl., z Tarnowskich Gór, z Miasteczka Śl. (mama nadal wymieniać ?) dodaj to tego wątki o : szpitalach, pediatrach, ciekawych miejscach itd. Troszkę to irytujące, upominać każdego kto zakłada nowy wątek.Każda dziewczyna na tym forum mogłaby założyć swój własny wątek, tylko jaki jest tego sens ? Czym przepraszam róznią się mamy z innych miast ? A może te kobiety,, które już mają dzieci będą w stanie bardziej pomóc "ciężarówkom" ?

Nikt tutaj nikogo do niczego nie zmusza. Czy ja usunęłam watek ? Zamknęłam go ? Nie. Sama jestem zdania, ze zobaczymy jak się to potoczy. Bo może być tak, ze wątek umrze śmiercią naturalną, bo ciężarówki kiedyś urodzą swoje maleństwa.
 
Cóż moim zdanem zabardzo przejmujesz się rolą. Upominaniem, nowych znajomych niestety nie pozyskasz, chyba że już Ci nie zależy. Powstało już kilka wątków z różnych miast i sobie żyją, także niech powstają nowe. A ciężarówki zawsze będą przybywały, z każdym nowym miesiącem.
 
Nie bardzo rozumiem sens tej dyskusji. Wątek jest, żyje swoim życiem. Wątek głowny mam ze Śląska jest na tyle widoczny, ze kto chce to sobie tam zajrzy.
Ja osobiście próbowałam wkręcić się w ten watek kilka razy (moja starsza córa w styczniu skonczy 3 lata) ale jakoś bezskutecznie.
Rozumiem, że nie ma co się rozdrabniać, ale jak słusznie ktoś zauwazył - ciężarówki są i będą kolejne - łatwiej tu wymienić doświadczenia choćby co do szpitala czy lekarza niż w gąszczu postów w śląskim watku głownym..
 
AbEjA- Dzięki, że mnie popierasz:tak:. Ja na tym wątku nawet nie piszę, bo mam wrażenie, że się tam wszyscy już od dawna znają. Trudno się w taki wątek wkręcić, dlatego nowe forumowiczki tworzą nowe wątki. Mama Boo jest nadgorliwa.
 
monita84 ja rozumiem MameBoo. Nie jest nadgroliwa tylko robi to czego oczekują administratorzy forum od moderatorów. Gdyby powstawały kolejne watki typu: ciężarówki z Katowic, ciężarówki z Mysłowic, cieżarówki ze Świętochłowic etc. to też uważałabym, że to gruba przesada. Co do jednego wątku "głownego" ciężarówkowego to wydaje mi się, że nie ma o co kruszyć kopii.
MamaBoo grzecznie zaprosiła na forum głowne, kto chce to z zaproszenia skorzysta.... szczerze powiedziawszy uważam, ze Twoje posty Monita w stosunku do moderatorki sa trochę za bardzo napastliwe...wszystko można powiedzieć/napisać - w odpowiedni sposób.
 
Owszem, moderatorzy są bardzo potrzebni, tego nie neguję. Z tym, że to nie jest pierwsza niepotrzebna uwaga Mamy Boo(moim zdaniem). Kilka miesięcy jestem użytkownikiem tego forum i naprawdę staram się go nie zaśmiecać. Też mnie denerwują niepotrzebne wątki i dziwię się, że czasami tak długo moderatorzy nic z nimi nie robią.
 
Owszem, moderatorzy są bardzo potrzebni, tego nie neguję. Z tym, że to nie jest pierwsza niepotrzebna uwaga Mamy Boo(moim zdaniem). Kilka miesięcy jestem użytkownikiem tego forum i naprawdę staram się go nie zaśmiecać. Też mnie denerwują niepotrzebne wątki i dziwię się, że czasami tak długo moderatorzy nic z nimi nie robią.

Moniat jak już wcześniej napisałam nie zamknęłam wątku, nie usunęłam go ani nie przeniosłam, wieć nie sądzę, aby zaproszenie na inny wątek było niegrzeczne bądź nadgorliwe. Gdyby przynajmniej co drugi użytkownik tego forum chciał stworzyć nowy wątek (a jest ich : 51 760) to sobie wyobraź jakby to forum wyglądało.

Jesli chodzi natomiast o to, że forum jest zaśmiecane to moderator nie zawsze widzi wszystko, jeśli Tobie coś przeszkadza to sama możesz zgłosić to do moderatora. Zawsze jest podane kto to na dole, po lewej stronie.

Na "Mamuśkach (...)" jest wiele nowych diewczyn, praktycznie co kilka, kilkanaście dni dołącza ktoś nowy. My tez tam nie jestesmy od zawsze.

Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania czy watpliwości pisz na PW, bo nie chciałabym dziewczynom "zasmiecać" wątku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja z zupełnie innej beczki. Chciałabym wykorzystać to, że jeszcze się nie kulam ;-) i wybrać się na weekendową wycieczkę, tylko nie wiem gdzie?
Góry już obeszliśmy chyba całe, a wiadomo, że teraz o szlakach mogę zapomnieć.
Może znacie jakies fajne miejsca? I ważne, zeby można było je zwiedzać z psem ;-)
 
Do góry