reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

reklama
Ciekawi mnie już to uczucie:-). Jest to twoja pierwsza ciąża? Słyszałam, że doświadczone mamusie odczuwają szybciej ruchy. A kiedy odczułaś po raz pierwszy?

W zasadzie te pytania kieruję do wszystkich mamuś.
 
Ostatnia edycja:
Ciekawi mnie już to uczucie:-). Jest to twoja pierwsza ciąża? Słyszałam, że doświadczone mamusie odczuwają szybciej ruchy. A kiedy odczułaś po raz pierwszy?

W zasadzie te pytania kieruję do wszystkich mamuś.

Poczułam dokładnie 10 sierpnia :-D czyli nie tak dawno temu. Tak, to pierwsza ciąża. Ale nie byliśmy pewni, czy to są ruchy dziecka dopóki moja lekarka nam nie potwierdziła :-)
 
Hej dziewczyny!!! Dopiero teraz odkryłam ten wątek :-)!!! Jestem ze Świętochłowic i zamierzam rodzić w tamtejszym szpitalu na chorzowskiej... Ktoś cos o nim wie?? Ja nie wiem nic. W świętochłowicach mieszkam od marca:sorry2:
 
Dagmar, aż tak źle??? :szok::szok::szok: Słyszałam, że im dalej od Katowic opinia jest coraz lepsza.;-)

No może ja potem zobaczyłam dziecko jak miało 4 miesiące :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
za dużo mieli w tym dniu porodów i nie sprawdzili, czy wszystko wyszło.
Skończyło się skrzepem w mózgu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja tam nie pujdę!!!
 
Dziewczyny zapraszam na wątek "Mamuśki ze Śląska (...)".
Im nas więcej tym lepiej,
a przecież mimo, iż niektóre z Was są jeszcze "podwójne" to już jesteście mamuśkami :-)
Niepotrzebnie stworzony wątek tak naprawdę.
 
Helcia81 - odradzam CSK na Ligocie - rodziłam tam 3 lata temu i nie chce mi sie po raz kolejny na forum opisywać swoich przeżyć bo strony braknie. Jak będziesz ciekawa szczegółów to wyślij prywatną wiadomość albo zgadamy sie na gadu - gadu. Ale w skrócie powiem tak- moja opinia im mniejszy szpital tym lepszy a to jest moloch gdzie zwoża i kierują przypadki z całego województwa i nie tylko, pacjent jest traktowany jak towar na półce z miesca na miejsce - no i jak nie masz swojego lekarza wskazany gruuuuuuby portfel !!!
 
reklama
Kurcze, Dagmar tak mi przykro.:-( Mogę sobie tylko wyobrazić co musiałaś przechodzić. Kamuzo, chętnie dowiem się coś więcej. Muszę to wszystko przemysleć jeszcze, mam jeszcze 3 miesiące, żeby podjąć decyzję.:baffled: Może Raciborska?
Witam nowe koleżanki ze Śląska.:-)

Ciekawi mnie już to uczucie:-). Jest to twoja pierwsza ciąża? Słyszałam, że doświadczone mamusie odczuwają szybciej ruchy. A kiedy odczułaś po raz pierwszy?

W zasadzie te pytania kieruję do wszystkich mamuś.

Pierwsze kopniaczki poczułam w 20 tygodniu. Wcześniej od ok 16tyg delikatne łaskotanie poniżej pępka. Nie byłam do końca pewna, czy to aby na pewno to, bo to moja pierwsza ciąża. Dużo dziewczyn na forum opisywało "motylki w brzuchu". Teraz Mała tak szaleje, że jak leże przed TV to mi się cały brzuch rusza, hehehehe:-):-):-)
Dziewczyny, niedawno byłam w Silesii, są fajne body dla maluchów z długim rękawem, bez nogawek w Tesco. Wszystko w jednym koszu, trzeba trochę ponurkować;-) ale myślę, że warto. Za 2 szt. płaciłam 11zł. Gatunkowo bardzo fajne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry