reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciocia dobra rada

reklama
od samego poczatku ciazy powinno sie nosic dobry podtrzymujacy biustonosz i to non stop aby zapobiec obwisaniu pozniej piersi.... rowniez pownno sie dobrze nawilzac i natluszczac kremem skore na brzuchu i piersiach ,aby zapobiec lub chociaz zmniejszyc ryzyko rozstepow...
 
Ja kupiłam sobie oliwkę w żelu z Jonsona i powiem Wam że jest rewelacyjna i skórę się ma świetnie nawilżoną i gładziutką (kosztuje 10 zł w Tesco) :-) :-) :-) :-)

Polecam
 
gadalam ze swoja mama czy ona miala rozstepy itp... No i niestety tak.. a ponoc jesli matka miala to corka na 90 procent tez.. ale powiedziala ze dopiero przy ostatnim dziecku.. I zebynie przesadzac.. Co prawda ja mysle ze tak za miesiac zaczne sie smarowac dopiero..
 
z tym stanikiem to ja nie mam wyjścia - śpię w takim wygodnym, bo jak "rozpuszczę" moje piersi - to mnie bolą. A jak są w staniku, to prawie nie czuję.
 
dziewczyny! a propo mięty to ja czytałam, że jest dobra kiedy ma się zgagę i mdłośći! i nic nie było, że jest wczesnoporonna:szok: o rany! teraz to już jestem skołowana!:baffled:
 
Karolcia - mieta w normalnych dawkach nie szkodzi - czyli napar np. 3 razy dziennie. Jest srodkiem szkodzacym kiedy sie wypije bardzo silny napar, ale na taki nawet paczka saszetek nie wystarczy - pij na zdrowie.
 
reklama
Do góry