reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Iwonka ja nie moge ale masz niezla aparatke w domu.

szopek mi sie wydaje ze te auta widzialam w realu teraz wlasnie po 50 zł zaraz poszukam w gazetce. Pamietasz te auta co byly w biedronce z przyczepa a w niej klocki ? no to maly tez siada do srodka albo odczepia przyczepa siada na tym plastiku i jezdzi odpychajac sie nogami ( po co jezdzik).

Ja kupilam malemu kase fiskalna zabawa w sklep KASA FISKALNA + AKCESORIA od RAMIZ (1351101849) - Aukcje internetowe Allegro tylko u nas kawalek tasmy jeszcze jest. Kupilam tez modeline ksiazeczke. Jesli chodzi o auta to mamy rozniaste male duze srednie, mamy garaz ( swinka i krowka tam spi) mamy tez zdalnie sterowany itd z klockami nie wiadomo co robic juz. Tablice tez ma.Wiec pomyslalam ze jemu sie taka kasa spodoba no bo on chodzi cos nam daje na niby mowi slucham, dziekuje do widzenia.
Chce cos jeszcze mu kupic ale nie wiem co

szopek to jest katalog pomysl zyczenie str 36. tylko wydaje sie male a ja widzialam je w realu na zywo i sa naprawde spore. Powini jakies nr robic albo wymiary podawac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiki- my mamy tą ciężarówkę z Biedronki, Miku robi dokładnie tak samo jak Daruś. Rzecz w tym, ze od wakacji jęczy nad gigantyczną wywrotką oraz nad takim autem z akumulatorem jaki ma Anusiasac.
Jak się go pytam co fajnego przyniósł Mikołaj to zawsze na pierwszym miejscu wspomina samochodziki.
Prosi teraz o Hyundaia resorak i policję ale tylko marki kia, fiat ewentualnie opel.Widziałm w sklepie volvo policję ale on popatrzył i mówi, ze policja nie jeździ volvo. :dry:Wie lepiej.

Nie wiem czy by się bawił kasą fiskalną, ciekawe.

Do Reala mam stosunkowo daleko a i czasu wcale.
Na gwizdkę mu giganta nie kupię chyba, moze później z okazji "bez okazji" . Niech rodzice też zabonusują w oczach dziecka a nie cała chwała i sława dla Mikołaja;-).

Kwiateczek- mój ma narzędzia takie bez kuferka czy pasa i wcale się nimi nie interesuje. Widział reklamę Mańka Złotej Rączki i niby chce. Nic z tego.
Wkurzają mnie te reklamy na mini mini.:wściekła/y:

Migotka- dałas Idze już tą tablicę?
Z Tchibo zamawiałaś w końcu?
 
Szopek, kupiłam tą z ikei, bo tchibo za droga jednak była. Dostanie ją dopiero na gwiazdkę. Zastanawiałam się jeszcze nad tą smoby, ale przeczytałam komentarze, że jest badziewna. Szkoda tylko, że ta z ikei nie jest magnetyczna.
 
szopek super ze zna sie tak na autach u nas policja i kopary kopary !! No i wlasnie przynoszenie dawanie zabieranie itd jakby kelner albo sprzedawca, w zlobku wiecznie jak sie go odbiera to kuchnia heh :sorry:
Mamy auto na akumulator takie na dwór, o takie Ci chodzi ? fajne jest jak my z nim idziemy ale jak sa dzieciaki na placy tu bardziej jezdzik zdecydowanie nawet biorac dwa wybiera jego. Nogami wieksze predkosci mozna osiagnac ;-)

U nas tez maniek swojego czasu, ale teraz juz nie tak :confused:

No reklamy sa denerwujace na szczescie mały jakos patrzy ale nie wola... narazie :-p
 
Ania ma bal karnawałowy w przedszkolu. Czy według Was mogę jej założyć coś takiego czy kupić jej jakiś strój??
 

Załączniki

  • str
    str
    104,7 KB · Wyświetleń: 100
Pewnie że możesz, możesz do tego dokupic jakies skrzydełka czy coś na głowę ozdobę i już kreacja gotowa,potem tak jak moja Vanesska to juz wymadza i chce być kopciuszkiem lub inna ksiezniczką ;-) Bardzo ładne:tak:
 
Mm dikładnie tak jak Iwonka napisała, dokup jeszcze skrzydełka i będzie motylek-wróżka. Miśka by chyba oszalałą na punkcie takiego stroju, bo uwielbia kitulca i też jest na etapie "motylek":tak:
 
reklama
Do góry