reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Kasia ja chetnie poslucham :tak: uwielbiam ten temat a jak bede miala mozliwosc zamienie buzza na speediego :tak:

ahaa ja przez 20 lat mieszkalam w kielcach :tak:
 
reklama
O prosze ;-) a ja tak na dobre to w Kielcach dopiero 3 latka pomieszkuje :-) mężulek mnie przywiózł prawie spod mazur :-)
 
To już pisze co mi się podoba a co nie w Quinny Speedy.
Plusy: duże pompowane koła (często jeździmy do lasu, w tereny nierówne, więc dla mnie idealne), świetne prowadzenie, zwrotność, szybki demontaż kół, odpowiednia waga (nie miałam porównania, ale mówi się o nim, że jest stosunkowo lekki jak na wózek tego typu), łatwe składanie, pasuje fotelik maxi cosi
Minusy: niepraktyczny sposób opuszczania oparcia (jedną ręką praktycznie nie ma szans), oparcie nie składa się całkiem na poziom i nie składa się do 90 stopni, niewielka siatka na zakupy.

Zakupu nie żałuję:-)
 
Ja sie musze pochwalic,ze wlasnie dzisiaj kupilismy naszemu maluszkowi Quinny Speedi.Wiem,ze to jeszcze moze za wczesnie ,ale naprawde dobra okazja byla i dostalismy jeszcze fotelik Maxi Cosi,a poza tym to Wy dziewczyny przekonalyscie mnie ,ze wozek jest naprawde dobry i wlasnie Wasza opinia sie zasugerowalam.A wiec wielkie dzieki!!!:-) :tak: :happy2:
 
Ja sie musze pochwalic,ze wlasnie dzisiaj kupilismy naszemu maluszkowi Quinny Speedi.Wiem,ze to jeszcze moze za wczesnie ,ale naprawde dobra okazja byla i dostalismy jeszcze fotelik Maxi Cosi,a poza tym to Wy dziewczyny przekonalyscie mnie ,ze wozek jest naprawde dobry i wlasnie Wasza opinia sie zasugerowalam.A wiec wielkie dzieki!!!:-) :tak: :happy2:

Madzia737, jak była okazja, to nawet nie było się nad czym zastanawiać ;-) Jak jeszcze fotelik dostałaś, to już w ogóle ekstra! Mam nadzieję, że będziesz tak zadowona jak ja:tak:
 
Chyba nie za wcześnie choć moja Teściowa twierdzi że wcześniejsze kompletowanie powoduje u mnie komplikacje chore....ale cóż....zacofanie.
Dla naszego maleństwa 2 tyg. temu kupiliśmy łóżeczko Radek VII w kolorze teak i przewijak bo właśnie także była okazja jedynie materacyk musimy dokupić. My wózek także kupimy wczesniej bo tak jest łatwiej finansowo by kompletować ten cały osprzęt.:-)
 
No wlasnie,ja tam w takie przesady nie wierze,ale reszte rzeczy mam zamiar kompletowac w maju,no chyba,ze znow sie trafi jakas fajna okazja ;-)Do tego wozeczka musimy dokupic jeszcze gondole,ale jak wspomnialam,z tym jeszcze poczekamy.
A tak sie dzisiaj zastanowilam,ze ten nasz Speedi nie ma poreczy (nie wiem jak to sie dokladnie nazywa) z przodu,zeby dzieciak sie mogl zlapac raczkami.Nie wiem czy po prostu nie trzeba tego ,bo maluch i tak nie wypadnie jak jest przypiety pasami,czy trzeba sobie dokupic.Jakbyscie cos na ten temat wiedzialy to dajcie znac.
Pozdrawiam
 
A tak sie dzisiaj zastanowilam,ze ten nasz Speedi nie ma poreczy (nie wiem jak to sie dokladnie nazywa) z przodu,zeby dzieciak sie mogl zlapac raczkami.Nie wiem czy po prostu nie trzeba tego ,bo maluch i tak nie wypadnie jak jest przypiety pasami,czy trzeba sobie dokupic.Jakbyscie cos na ten temat wiedzialy to dajcie znac.
Pozdrawiam

Faktycznie nie ma i nie dokupisz, bo nie robią. Mikołajkowi to nie przeszkadza a wypaść na 100% nie wypadnie ;-)
 
KasiaDe Mozna podobno dokupić poręcz, sa takie co pasują. Jest na tym wątku info co i jak. Jedna dziewczyna opatentowała nawet sposób na składanie siedzenia do 90 stopni. przeglądnijcie a znajdziecie :)

pozdrawiam

ps. ja też quiniego kupię
 
reklama
Do góry