reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Hi, hi, hi... no to Ewa pewnie ma dalej zakret z wyborem koloru;-) Mysle, ze i zolty i niebieski jest ladny i tak jak dziewczyny pisaly wszystko zalezy od odcienia;-) Ja mam pokoj dla Kubusia pomalowany na zolto no i mnie sie podoba bo jest wlasnie sloneczny i cieplutki, a ze to chlopak to wiekszosc rzeczy ma niebieskich i jest oki:-) Poza tym jak dzieci sa malutkie to chyba powinno byc cieplutko w pokoju i nawet lekki niebieski z tymi slicznymi mebelkami tez bedzie sliczny i przytulny. Ale stawiam na zolty i biale mebelki, bedzie zdecydowanie "cieplej".

Co do ciuszkow to ja mam dwie szuflady takie jak Ewa ale na dwojke dzieci:-D i niektore rzeczy sa od 0 do 3 miesiecy wiec pewnie za duze beda na poczatek ale nie kupuje tych malutkich wiecej bo mam nadzieje, ze az takie malutkie to one nie beda:-D:-D:-D Wiem z doswiadczenia po Kubusiu, ze niektorych rzeczy wogole nie zdazyl zalozyc:baffled: przydadza sie teraz;-) :-D ale wiecej dzieci to juz chyba miec nie bedziemy a jesli nawet to chyba juz pojedynczo a nie po dwa na raz, wiec bedzie miec ciuuuuuszkow......:-D

Milego dnia dziewczyny :happy:
 
reklama
pytanko mam??
Czy któraś kupowała może na allegro biustonosz do karmienia.
Ja się właśnie zastanawiam. Mam na razie jeden Triumpha i chciałabym dokupić jeszcze ze 2 ale już trochę tańsze :-):-):-)
Macie jakieś polecone ???
znalazłam na allegro nawet za 9,5 za sztuke i aż się dziwię czy to mozliwe?
 
U mojej mamy w wiejskim sklepiku dorwalam staniki dla karmiacych za 12,5 :-) przymierzalam, macalam i sa naprawde niezle :-) Wzielam 2 orozmiar wieksze niz obecnie mam...za taka cene mozna ryzykowac... czy Wy tez macie zamiar kupowac rozmiar wieksze- bo chyba takie sa wlasnie zalecenia poloznych...?
 
ja kupilam 2 takie staniory i niby o rozmiar wieksze,a nawet o 2 ,bo zwykle nosilam rozm 75 C,ostatnio "uroslam" do D,a kupilam DD,ale tak je wczoraj przymierzylam przy okazji pakowania torby i sie okazalo,ze juz sa dobre:sorry2:Mam nadzieje,ze moje mleczarnie sie juz duzo nie powieksza;-) Narazie nie dokupuje,mysle,ze 2 starcza,a jak nie to wtedy kupie i juz przynajmniej bede widziala jaki rozmiar.
Wlasnie ide wieszac kilejna ture prania.Szkoda,ze pogoda do d..y,bo by mi wszystko ladnie na dworze wyschlo,a tu leje i zimno,az wlaczylam grzejniki.Tak wam zazdroszcze tej slonecznej pogody:blink:
Wczoraj tak przegladalam,te wszystkie maluszkowe ciuszki i stwierdzilam,ze az tak za duzo to nie mam,no oprocz bodziakow,bo tych naliczylam 25szt i to w tym samym rozmiarze,z tym,ze ja kupilam przepisowe 7 szt,a pozniej reszte podostawalam i wszytkie jak nowe az szkoda selekcjonowac i wyrzucic.Podziele sie z kolezanka,bo ona tez w ciazy.I ostatnio dostalam znow torbe ubranek,ale te juz wieksze na ok roczek,wiec nawet sie jeszcze nie zabieram za ich pranie,bo nie mialabym ich gdzie poukladac.
 
wlasnie przyszedl mi zamowiony laktator:-) juz zdazylam go rozlozyc na czesci i obadac jak dziala.Chyba go odrazu wyparze.Ale nie wiem jak lepiej,bo te laktatory TT maja tez pudelko do sterylizacji w mikrofalowce i sie zastanawiam czy to wyprobowac,czy lepiej tradycyjnie wygotowac:dry: A wlasnie,pakujecie tez laktatory do torby szpitalnej?
Dostalam tez zamowione sliniaczki:-D
 
Ja ciuszków też mam górę a stanika do karmienia żadnego:szok: muszę w końcu o tym pomyśleć, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar. Chyba kupię poprostu jeden nr większy, ostatnio kupiłam sobie nowy stanik i wzięłam miseczkę c i był ok ( normalnie noszę b ). Mój biust naprawdę niewiele się zmienił, więc mam w tej kwestii dylemat, bo nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądał po porodzie.
 
Dziewczyny-dzieki za rady i komplementa :-), wieczorem lub jutro zrobie zdjecia z mojego pokoju niebieskiego gdzie mam tak samo biale meble i probke materialu na zaslonki,zeby lepiej wam pokazac kolor o ktorym mysle,bo tych odcieni jest od zarabania :tak:... u nas robia jeszcze cos takiego w sklepach z farbami,ze majac probke mojego materialu na zaslonki moga mi komputerowo dobrac idealnie taki sam kolor farby na sciane... jesli chodzi o ilosc ubranek to na prawde mam wiele,a zaczelam kupowac juz lata temu :zawstydzona/y:.... byla to moja kuracja odchudzajaca- zamiast slodkosci kupowalam ubranka neutralne dla dzieci .... teraz musialam - przepraszam chcialam- dokupic tylko troche dziewczecych... oprocz tej komody mam jeszcze cale pudlo ( jedno z tych czerwonych ikeowskich za lozeczkiem) z kombinezonami na wiosne i zime w rozmiarach do ok 1.5 roku; kolejne pudlo z ubrankami chlopiecymi ( samochodziki itp... co na dziewczynce by wygladaly smiesznie) oraz kolejne pudlo na 6-12 miesiecy i kolejne na do 24 miesiecy- ale to ostatnie juz zakupione teraz z racji,ze nie moglam juz kupowac malenkich... reszta pudel to posciel mam super wypelnienie przywiezione z Polski firmy Eurodown - wypralam je we wrzesniu z ciekawosci i zeby sprawdzic jakosc :)tak:) i pieknie wyglada po praniu,wiec polecam ... a w niedziele mama Joe powiedziala mi,ze Joe siostra kupuje ubranka dla malej.... wiec to jeszcze nie koniec :-D,na szczescie u nas nie ma problemu ze zwrotem do sklepow jesli tylko sa metki.... Joe juz dawno sie smial,ze rzeczy mamy wystarczajaco dla conajmniej trojaczkow bez potrzeby prania wiecej niz raz w tygodniu :-D:-D:-D... coz lepiej za duzo niz wcale..... i jeszcze co do tych wszystkich rzeczy to biore rowniez pod uwage,ze mala bedzie pierwszym dzieckiem w rodzinie- zarowno Joe jak i ja mamy po jednej mlodszej siostrze,wiec bedzie komu czesc z nich przekazac.... wiecie ja tez duzo szyje i mam troche wlasnie rzeczy co sama uszylam jak np. cala posciel w lozeczku ( w sumie to byl prezent dla mojej przyjaciolki 3 lata temu dla jej corki,ale ona nie chciala tego kompletu,wiec zostawilam sobie).... juz nie moge doczekac sie prania i prasowania- ale wszystkiego nie bede prasowac,bo uzywam suszarki i nie ma takiej potrzeby, chociaz i tak wiecej prasuje niz normalni ludzie,bo uwielbiam :tak::-D:-D alez sie znowu rozpisalam....
 
reklama
Pabla27-ja kupilam ten sam rozmiar,ktory nosze teraz i po przymierzeniu mam jeszcze sporo miejsca... wypiore ten biustonosz i zabiore ze soba do szpitala,a dokupie jeszcze ze 2-3 w tym samym rozmiarze i pozniej w razie czego po prostu wymienie na wieksze...
Madzia737-ja nie kupuje laktatora przed porodem... upatrzylam sobie juz jaki chce i kupi Joe po jesli na prawde bedzie potrzbny,a w razie potrzeby maja u nas w szpitalu ....
 
Do góry