reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

A to nasz zakup .
Sandałki na allegro przy pomocy snip'a :happy2: Tak naprawdę to zapomniałam o tej aukcji i gdyby nie on to by nie było sandalków.
Ponadto kupiłam jeszcze w pepco sandałki do wózka , ale wrzucę ewentualnie jutro bo teraz nie chcę przeszkadzac dziecku w błogim snie :-)
 
reklama
Pabla, koniecznie zdjęcie w kiecce prosimy! to jutro chyba i Vero Modę zaliczę, choć przy moim mikrym wzroście, to raczej takie sukienki mi nie pasują:baffled:

Liwus, śliczne sandałki! Ja poluję na jakieś malutkie Clarksy, ale bez pośpiechu, bo butki do lansu w zasadzie mamy, a trudno przeiwdzieć jaki rozmiar nogi będzie miała Florka, jak zacznie chodzić....35, 36?:-D:-D
 
Liwus sandałki super i te autka na rzepach super!:-D
Surv ani się obejrzysz a będziesz musiała buty małej kupić:tak::-)
My już z zakupami stopujemy bo nas M z domu wyprosi:-Dchociaż w cubusie do 14.V. jest wszystko 30% taniej:-D
 
Dzięki dziewczyny za pochwalę sandałków :-) Kupiłam je za całe 15,50zł i też mnie urzekły te autka.
Surv ja już teraz kupiłam bo dziecko wg mnie i innych równiez w przeciagu kilku tygdni wybierze nogi jako środek poruszania się.
A clarksy cudowne są na allegro ale dla dziewczynek dla chłopców nie ma fajnych :baffled:
 
No buciki czadowe :-) a ja wczoraj byłam na zakupach na poparwe humoru i kupiłam sobie płaszczyk jesienny z clockhousa za 29 zł :-D przeceniony z 249 zł :-D humor mi się od razu poprawił ;-):zawstydzona/y:
 
Julia to pokazuj go , najlepiej na modelce :-) Szczęściara z CIebie że tak Ci się trafiło z tym płaszczykiem.
 
my bucików narazie nie kupujemy bo nóżka rośnie ale nie pomyka samodzielnie:-D:-D:-D..Gdybym miała kupować już to rozmiar 20 albo 21 bo jak mierzyłam Ice rozmiar to długość stopy to dokładnie jest rozmiar 19,5
 
reklama
Do góry